Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi tatai cserepek vannak a...

Adam ba kérdése:

Régi tatai cserepek vannak a tetőn,30-33cm léctávolsággal amik jo állapotuak. Azt mondják a szakik, hogy a csornai a mai megfelelője. Más fajta kerámia cserepet is fel rakhatok ha a csornai nem tetszik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyent felrakhatsz. Ha rendesen meg akarod csinálni a tetőt, akkor illik megigazítani a szarufákat, lecserélni a törött léceket, feltenni valami fóliát, és akkor bármilyen távolságban felszegelheted a léceket!

Egyébként létezik még a tatai cserép, sima és hódfarkú változatban is, de én pl. azért nem azt tettem 10 éve a házra, mert hiába olcsóbb a darabára, a m2 ára drágább volt, mint pl. a "Csárdás"-é, amiből jóval kevesebb kellett 1 m2-re!


Szerintem.

2014. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!