Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színűre fessük ezt a...

Milyen színűre fessük ezt a falat szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezekhez a bútorokhoz milyen színű falfesték illene?

Képet is mutassatok a színről

[link]


2014. aug. 18. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha eladod mindkét bútort, és az árából új egymáshoz illő darabot választasz, és úgy választasz falszint. Ez annyira retro már, hogy gyakorlatilag bármit is csinálnál semmivel nem mutatna szépen. Főleg nem ilyen kis szobában. Eleve ilyen kis szobába ilyen nehéz bútort nem teszünk, mert folyt.
2014. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek a bútorok maradnak, nem ezt kérdeztem.
2014. aug. 18. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor bármi.
2014. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon vilàgosat semmiképp mert elüt, inkàbb sötétebb szìneket a barnàtòl kezdve a bordòig.
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én "valószínűre" tippelnék :DDD
2014. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! szerintem jól menne a bútorhoz és a padlóhoz valami szép bézs, talán kicsit rózsaszínes beütéssel! nekem is sötétbarna fa könyvespolcaim vannak, és nemrég festettem platinum bodzával, imádom! keress rá!
2014. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ócska bútorok mellé nem mindegy, milyen a fal? Mindenképpen igénytelen. Hívj lakberendezőt, az talán csodát tesz.
2014. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!