Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a szobám falát ha?

Figyelt kérdés
Világos barna színű faszekrénysor van, világos barna íróasztal és sötétbarna hőszigetelt ablak?? És az ablakra milyen színű reluxa illene??
2014. jan. 11. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Az egyik fal a többitől is eltérő színű is lehetne..
2014. jan. 11. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
A bordó fal jól állna a bútorhoz, a másik fal, meg kék lehetne, a harmadik mély bíbor, a szőnyeg rózsaszín, a mennyezet zöld.
2014. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vanillia szín az nagyon rossz lenne?? Vagy valami lime?
2014. jan. 11. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

A vanília és a lime is megy ezekhez, az első "biztonságosabb" választás, ami sokaknak tetszhet, a lime merészebb, de a világosbarnával nem ütközik s ha Neked tetszik, akkor oké. Igazából nincs olyan, hogy kifejezetten rossz, abból a szempontból, hogy Neked kell, hogy tetsszen s lakberendezők is összehoznak ütköző színeket, amiket valahogy megpróbálnak feloldani, én speciel megőrülnék ott, de ha a lakóknak tetszik, akkor rendben van... De szerintem is jobb, ha harmóniában vannak a színek.

A világosbarna bútorokkal és ablakkal elég könnyű dolgod van, az sok színhez jól megy ;)

2014. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a zöld (ám nem a neon) festékre szavaznék a helyedben, illetve zöld-narancs kiegészítőkkel dobnám fel a szobát, akár a reluxa is lehet narancs.
2014. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha kicsi a szoba mindenképpen valami világosat mint pl. vanília+világos kék fal, mert az nagyítja a teret de ha nagy és kicsinyíteni akarod akkor sötétebb tónusok mint pl. sötétbarna+ bordó fal.

Ja és szerintem az a szép ha a fal inkább semleges színű

(barna, vanília, krém) és az egyik falon valami szép szín (vagy tapéta) és ehhez igazodnak a kiegészítők. (lámpa, szőnyeg, virágcserép) (persze ez egyéni vélemény :)

2014. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ehhez a barack szín tetszene a legjobban.
2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!