Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy kis gond a szobával,...

Van egy kis gond a szobával, tudnátok segíteni megoldani?

Figyelt kérdés
nos,az a helyzet hogy van egy 8 éves lányom és külön szobája van,néhány napja kifestettük és berendeztük neki.de ma mikor bementem hozzá láttam hogy össze vissza firkálta a falat,zsírkrétával,krétával stb. van ötletetek hogy hogyan mossam le vagy szedjem le a falról? jó gyerek amúgy csak még nem volt külön szobája és kicsit rendetlen,lefestés ki van zárva az nem megoldható ! kérdem aki tudni a értelmes tanácsot adni hogyan vagy mivel szedjem vagy mossam le a falról az segítsen,köszönöm! :)

2014. aug. 19. 22:52
 1/9 anonim válasza:
2014. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsot! :)
2014. aug. 19. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, hagyjad had firkáljon.
2014. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A zsírkrétát még a tanult festők sem igen tudják a falról eltüntetni az új festéssel. Legközelebb megfogod jegyezni, hogy míg kicsik a gyerekek, sem zsírkréta, sem filctoll, sem ceruza nem lesz elől hagyva, csak akkor lesz elővéve, ha a gyerek szem, előtt lesz.
2014. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

""""""""""" Legközelebb megfogod jegyezni,"""""""""



húúú de bunkó ez

2014. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
most jegyzi meg barom, nem legközelebb és nem akarja lefesteni barom, oda van írva, hogy nem megoldás az újrafestés és nem kért nevelési tanácsot sem barom
2014. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ósnk:

Tudod elég sokba kerül egy festés, az meg külön dühitő, hogy bár a festők mindent megtesznek, de pár hónapon belül a zsírkréta átüt a falon, és hiába festet valaki, az szép már nem lesz. Csak egy kis odafigyelés kell a gyerekre, és nem szabadjára hagyni rombolni a lakásba. Ha neked ez bunkóság, legyen. Van akinek az otthon állatkert és szerinte a nevelés az, ha szabadjára hagyunk rombolni egy picit. Hát nem.

2014. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vadnyugger vagy
2014. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hagyom sosem szabadjára és szem előtt van! este mikor már rég aludt mi is lefeküdtünk aludni,de reggel észrevettük hogy csupa firka!és nem a drága festék miatt nem festjük újra!és nekem ne adjon egy ember se nevelési tanácsot,főleg olyan ne akinek gyereke sincs és fogalma sincs milyen a gyereknevelés..de hagyjuk
2014. aug. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!