Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a teendő, ha a villanyszere...

Mi a teendő, ha a villanyszerelő átfúrva a konyha felől a falat két csempét a fürdőszobában átlyukaszt, csúnyán felsért?

Figyelt kérdés
Középső csempék, tehát fel kell bontani azt az oldalt (ajtóval szembeni), ha ki szeretném cserélni. Kifizeti azt a ketőt, hármat? Esetleg az egész fürdőszoba átcsempészését átlag db ár+ munkadíj? Ja,még először nekem kell a villanyszerelést kifizetni először. Válaszokat köszönöm.

2014. szept. 11. 01:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál, jókor írod hogy végül is panelról van szó. Hahó, a beton az törik. Nem olyan mint a tégla, vagy az ytong, hogy befúrom épp addig ahogy akarom. A válaszfalak ráadásul elég vékonyak igen könnyen átszakadnak. Félre is mehet a fúró ha elkap egy vasat. Ezek a panel lakások igen kemény betonból vannak, ha valaki simogatja a büdös életbe nem fúrja ki, csak a fúrószárat égeti el. Lehet igen nagy óvatossággal is, de még akkor is történhet baj.


Én amikor ilyen lakásban laktam csak egy képnek fúrtam be 5 -ös fúróval az előszobában, a másik oldalon leesett két tenyérnyi darab. Aztán most mit csináltam volna? Korbácsoljam meg magam?


Rohadt egy munka azt fúrkálni meg vésegetni. Annak idején átvezetékeztettem én is. Olyat, hogy bevésni el se vállalta egy villanyszerelő se. Teljesen érthető. Meg a szomszédokat se akartam kitenni ilyesminek.


Szerintem egy kicsit magadban is kell keresni a hibát, mert a technológiai sorrend egy felújításnál az, hogy előbb az épületgépészet (víz, villany, fűtés), utána a burkolás.

2014. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!