Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az "Otthon Melege Program"...

Az "Otthon Melege Program" homlokzati nyílászárócsere programja csak lakásokra vonatkozik, vagy különálló családi házra is nyerhető pályázat?

Figyelt kérdés

#Homlokzati Nyílászárócsere
2014. okt. 23. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Google ;)

2014. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ebből nem derül ki egyértelműen, azrét kérdeztem, hátha valaki tudja. Itt lakásról írnak.... Mindenki mást ért lakás alatt.
2014. okt. 23. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastad végig.



" Szeptember 29-én nyílászárócsere programkeretein belül magyarországi lakóhellyel rendelkező magánszemélyek nyújthatnak be pályázatot családi házakra vagy maximum 4 lakásos egybefüggő épületekre. "


CSALÁDI HÁZAKRA - benne van!

2014. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha megcsinálod számla nélkül jobban jársz


aki ilyen pályázatnak megfelel, mint vállalkozó sokkal drágábban csinálja mint aki nem felel meg ennek és ennél is olcsóbb, aki simán berakja a hozott ablakokat


nem lesz különbség, sőt,


én megcsináltattam két házban, az egyik pályázott, a másik feketén.


jobb a swarc, adod a pénzt zsebbe és nincsen macera, jobbat is kapsz és rövidebb határidővel, olcsóbban

2014. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sőt az a legjobb, ha magad teszed be apránként.


megrendelsz egy kis ablakot és megpróbálod berakni, ha sikerül folytatod. utoljára az ajtó

2014. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, olcsóbb feketén, de ha mindenki feketén dolgoztat, akkor ne várjuk, hogy az áfa alacsonyabb legyen és az, hogy magán a munkadíjon nincs áfa, attól még minden máson ott van.


Tehát most olcsóbb, de lehet jövőre minden drágább lesz és akkor elvesztjük a mostani olcsóság előnyeit.


Persze tudom, hogy senki nem fogja inkább drágábban csinálni, hogy később jobb legyen, de akkor nem is lehet elvárni hogy ne világbajnok legyen az áfa és az adóterhelés Magyarországon.

2014. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!