Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nem értem a szakembereket?

Nem értem a szakembereket?

Figyelt kérdés
Már hetek óta keresek asztalos szakembert, találtam is jó néhányat. Mikor megbeszéltük a teendőket és nagy nehezen az árajánlat is megtörtént, és elfogadtuk az egyébként igen magas összeget csekély munkáért cserébe, egyszerűen nem jönnek, ígérnek fűt-fát, hetet-havat összehordanak, de nem jönnek el. Nem értem?? Miért nem mondják, hogy nem vállalják, csak megy az idő, telnek a hetek, a kérdéses munka nem halad, miért van ez???
2014. nov. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy az csak neked igen magas összeg a munkához képest.
2014. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, ha kifizetném, nem? Csak jönne el, vagy mondana valamit...
2014. nov. 14. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanígy jártam. A végén megcsináltam magam.


Győr mellett lakom, az itteni asztalosok vagy Ausztriában dolgoznak, vagy a milliomosoknak, vagy elmentek inkább dolgozni az audiba, így aztán ha valaki akar csináltatni kisebb-nagyobb munkákat egyszerűen nem fontos, másodlagos, vagy huszadlagos számukra.

2014. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mesterek 80%-ban ilyenek. Vagy naponta jársz a nyakukra, vagy addig talpalsz amíg találsz egy rendeset.
2014. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyzet a következő .Egymás elől vállalják fel a munkákat,hogy biztositsák magukat jó előre .Sok esetnem 4-5 munkába is belekezdenek ,aztán már hagyják pihentetni,majd ha sorra kerül .Az ilyen megkezdett munkát más senki sem vállal el . Az oka ,hogy egyre kevesebb van belőlük,főleg a jó szakemberekből,ahogy az orvosokból is .

Ezt is meg kell fizetni .Ebből sem lehet kilépni .

2014. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj el egy faáruházba, ott vásárolnak a szakik
2014. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemhez kellene fordulni! Túlságosan gyakori eset amit a szakik csinálnak! A Fogyasztóvédelem rendelkezik az el nem végzett munkáról és arról is,hogy ha megállapodtok akkor köteles elkezdeni és befejezni a munkálatokat! Ne akarjon az felhalmozni munkát aki nem képes elkezdeni a meglévőt sem!
2014. nov. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!