Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kérdésem: minden szempontot...

Kérdésem: minden szempontot figyelembe véve, (ár, minőség, üz. Ktsg, megbízhatóság) melyik a jobb választás? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Eddig egy közel 40 éves Hévíz átfolyós gázbojler,

egyedül vagyok (napi fürdés, mosogatás stb.)Ingyen hozzájutok egy még fel nem szerelt Ariston 50 l-es villanybojlerhez, a felszerelés teljes ktsge 50-60 eFt., vagy új Hajdu 80 l-es a Márkaszervíztől, teljes szereléssel max.80 eFt.



2014. nov. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha marad a gázbojler. Minden elektromos melegítés iszonyú drága.
2014. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát mindenképp kiadnál min. 50-60-at. Akkor vegyél egy új átfolyósat a régi helyére 40-50 ezerért mert annál gazdaságosabb nincs. Az ingyen készüléket ha teheted hozd el majd esetleg egy későbbi időpontban mikor már mindenki elfelejtkezett róla el adod. Rögtön eladni bunkóság.
2014. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyetértek a válaszokkal,de: 1./ víznyomásprobléma(eltömődött vízcsövek a falban) 2./nem tudom,h kéménybélelés nélkül megúszom-e az új gázbojler felszerelését; mindezek megoldására pedig sajnos jelenleg nincs anyagi lehetőségem. A cserére eddig kivitelezőt sem sikerült találnom.
2014. nov. 18. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy szabály az szabály de a mai átfolyósok modernek ha bármi gáz visszaszivárog le kapcsol. Egyébként szüleimnél át van bökve a plafon és csővel ki van állva tetőn kívülre már vagy 40 éve. Annyi hogy a cső azon részét ami a plafonba megy szigetelni kell valamivel hogy a hő ne okozzon gondot. Olyan szerelőt keress aki név nélkül be köti és nem variál.
2014. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!