Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobába fekete márványmin...

Fürdőszobába fekete márványmintás járólap, bordó csempével?

Figyelt kérdés

Ősrégi a fürdőnk, vajszínű járólappal,amit utálok, mert óránként fel lehetne mosni....

Csempe halványkék, unalmas,hideg, és már válik le...


A sötét járólapon gondolom, nem látszik meg minden...és a bordó csempe is melegebb,élénkebb lenne ,mint a halványkék...véleményeket,tapasztalatokat várok...


2015. jan. 20. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A sötét lapon pont meglátszik minden. A por a sötétebb színeken sokkal jobban látszik.

Bordó csempén pedig nagyon fog látszani, ha egy-egy vízcsepp rákerül.

Mondjuk a sötét padló nekem tetszik, nem tart semeddig sem feltakarítani egy fürdőt. Mondjuk nem értem, hogy nálatok miért kell óránként. Az nem színtől függ, hogy mennyire lesz koszos.

Sötét csempét viszont nem ajánlok. Esetleg díszítésnek tehetnéd egy sorba, ahol már annyira nem éri víz.

2015. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szürke az amin kevésbé látszik a por.


Márványmintás fekete lapot nem nagyon árulnak, kb 20 éve volt divatos, ettől még lehet, h kapsz valahol.


Bordó csempe nagy mennyiségben elég nyomasztó.

2015. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a fekete-bordó már rég kiment a divatból. Mondjuk én mindig is utáltam, mert sötét. Főleg egy pici fürdőben rettenet.

Nálam középsárga járólap van, ehhez passzoló fehér és sárga csempe.

Nem látszik rajta a kosz (mármint amire te gondolsz), meg a vízcseppek sem.

Ez sem a legutolsó divat, de szép is, jó is, praktikus is.

2015. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A sötét padlólapon is meglátszik minden. Nekünk csokibarna van, vanília csempével.

Szerintem menj el egy barkácsáruházba, nézz körül, mi tetszene és utána kezdj tervezgetni. A fekete-bordó szerintem nagyon nem, nekem kicsit kriptahangulatú.

2015. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit csináltok a fürdőben, hogy óránként fel kell mosni?

A feketéről és a bordóról nem győzöd majd a vízkövet takarítani, mert minden csepp azonnal meglátszik rajta.

2015. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, de úgy írtam"óránként fel lehetne mosni.."

Azt nem ,hogy fel is mosom...:)

Pl.végigmennek rajta, már ott a lábnyom...ha meg kifröcskölődik a víz, sáros is...


Lehet hogy régimódi az ízlésem, de én se vagyok huszonéves milliomospalánta...:)


Nálunk a M. Tüzép, vagy csempeáruházban van még felete márványmintás járólap.


Köszi a véleményeket.Ízlések és pofonok különbözőek.


Ja, és nem nagy a fürdőszoba, akkora kb. mint egy panelé, pár nm. csak...

2015. jan. 20. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Lábnyom mindenen meglátszik, csak a szőnyegen nem :)

Kifröcskölt vizet feltöröljük, már csak azért is, mert nem szeretem, amikor rászárad és foltos lesz vagy vízköves.

Szerintem a fekete járólap jó ötlet. Viszont a bordó csempét nem tudom hozzá elképzelni. És valami szürkés árnyalatot választanék hozzá.

Nálam csokibarna a járólap és krémszínű a csempe.

2015. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az se rossz...
2015. jan. 20. 18:22
 9/9 lalalalalalala és la ***** válasza:
A régi fürdőszobátok valóban nem a legjobb választás. Álltalában sötét burkolót teszünk a padlóra és világosabbat a falra. A fekete-bordó valóban rossz megoldás. Talán a fekete-fehér az hatásosabb. Fekete a padló, a falon 3-4 sor fekete, bordűr aztán pedig fehér. Ne ilyedj meg, hogy sötét lesz, mivel a kád és a berendezés álltalában fehér. Ezek ellensújozzák a sötét színt. A fekete gressel viszont nagyon vigyázni kell, mert valóban hamar koszolódik. A bordót sárga lappal párosítanám. Bordó padlóval, a falakra pedig a két szembenlévő fal sárga a másik kettő pedig bordó. Ha fektetve rakjátok a lapot, akkor az nyújtja a teret és nagyon szép tud lenni.
2015. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!