Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vásárolnék egy 10x10 házat...

Vásárolnék egy 10x10 házat vásárolni ami szerkezetileg ép, a tetőt nem kell cserélni. Elég lehet 3-4 millió Ft a víz szennyvíz, elektromos hálózat, nyílászárók cseréjére? Cirkófűtés kiépítésére? Magyarul lakhatóvá lehet tenni ennyiből?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem ekkorába 350 ezer volt a villany.(részben új ház) Szennyvíz kiépítés nem tétel még én is megcsinálom meg is csináltam magamnak. 500 ezerből ki lehet hozni a nyílászárókat ha nem prémium kategóriás. Központi fűtés egy milla kb plusz kazán. Persze ezt is lehet variálni és akkor drágább. Összeségében bőven ki kell hogy jöjjön ha csak át nem vernek. Több embertől kérj árajánlatot.
2015. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizet es a futest erdemes egy kivitelezovel csinaltatni. Ha kozel vannak a kozmucsatlakozasok, telken belul van a szennyvizakna, nem akarsz rezcsoveket a vizhez, es jok a bergman- csovek, szerintem meg 3 alatt is kijohet.
2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látatlanban nehéz megmondani.

Elvileg akár elég is lehet, de azt vedd figyelembe, hogy találhatnak érdekes dolgokat. (nyílásáthidalás, közművek, aljzatok stb.)

Ahogy írták is mindenképp kérj több ajánlatot.

A gázátalakítás engedélyköteles, mindenképp számolj a költségével.

Kémény milyen, mert az sem olcsó, ha újat kell építeni.

2015. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!