Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Őrmezőn vettünk lakást a 8....

Őrmezőn vettünk lakást a 8. emeleten. Van értelme kifejezetten szúnyoghálós nyílászárót venni?

Figyelt kérdés
(Még sosem költöztünk ilyen magasra.)

2015. febr. 16. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, sőt erősen ajánlott. Este villanyfényre jön be minden magasan is. Főleg nyáron.
2015. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem egy ismerősöm aki magas panelban lakik, pont nyáron mondta , h megllepő de nincsenek ott már rovarok.
2015. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még annál is magasabban nőttem fel, úgyhogy tudom, hogy vannak. Őrmezőn is vannak, mert ott budapesti viszonylatban elég tiszta a levegő. A XI. kerületben egyébként is bogár- és szúnyoginvázió volt az elmúlt években.
2015. febr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Isten hozott !

Igen,van értelme..,sőt.. ajánlott,hogy legyen szúnyogháló és a klíma se árt ha meg van,főleg ha nyugatra néz az ablak !!!


1 őrmezei

2015. márc. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 27. 06:37
 6/8 anonim válasza:

Én a 9. emelten lakom van szúnyoghálóm de eddig egyáltalán nem voltak szúnyogok,inkább poloskák repkedtek időnként.

őrmezei lakos

2015. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idén is voltak büdös bogarak, szúnyogok kevésbé. Inkább a szellőzőt támadjátok rovarirtó szerekkel.
2019. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2022 van, de bizony jó, ha van szúnyogháló. Mondjuk nem tudom mi köze ahhoz, hogy nem költöztél még ilyen magasra... 😂
2022. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!