Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Valaki festett már műanyag...

Valaki festett már műanyag redőnyt?

Figyelt kérdés
Most van egy kifakult világosbarna műanyag redőnyünk amit szeretnék fehérre festeni. Valaki próbált mát házilag redőnyt így átfesteni? Válaszokat előre is köszönöm!
2015. febr. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd a nyáron,festék az van hozzá.


[link]

2015. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NilsHolgersson ***** válasza:
56%
Na haver ez a hülyeség netovábbja lesz. A lamellákat akarod lefesteni? Gondolom úgy, hogy nem bontod szét a redőnyt, hanem csak leengeded és kívülről nekiugrasz. Vegyél újat, megspórolod a festék árát, mert úgyis az lesz a vége az ilyen csóringer, házilag gányolásnak. Össze fognak ragadni a lamellák. Hogy fogod használni? Az első jégeső leveri róla a festéket. Vagy ha esetleg valami csoda folytán nem ragadna össze a lamellázat, akkor majd használat közben az egymásra tekeredő lécek 2 hét alatt lekoptatják a festéket. Nálam beállt az agyhalál momentán.
2015. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
NilsHolgersson köszönöm a válaszod talán még a haverod nem vagyok. Egy kérdés volt, hogy lehet e ilyet vagy valaki próbálta e már nem kell felháborodni vagy agyhalált szenvedni egy kérdéstől. Nem is értem a túlreagálást.....
2015. febr. 26. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy kissé görcsös, nem az a lényeg, hogy kaptál egy részletes, használható választ?
2015. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!