Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kéményes FÉG konvektor áthelye...

Kéményes FÉG konvektor áthelyezése?

Figyelt kérdés
Egy kéményes konvektort át lehet-e helyezni úgy 1,2 méterrel távolabb a mostani helyétől? A füstcső hosszabb lenne, és nem háttal lenne a konvektor a falnak, hanem arra merőlegesen. A kéményben a huzat jó, a gázcső toldását flexicsővel oldanám meg. Befolyásolja ez a biztosnágos működését?

2015. febr. 25. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi akadálya sincs .
2015. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha csak egy kicsivel is áthelyezed,már az is engedélyköteles. Szerintem csináltasd gázszerelővel,aki engedélyeztetni tudja.
2015. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Semmiképp nem hivatalosítanám, annyit nem ér az egész. Amiben bizonytalan voltam, hogy nem kell-e neki háttal lenni a falnak, lehet-e úgy, hogy mögötte nincs semmi. Egy próbát meg fog érni.
2015. febr. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!