Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Másfél szobás gázos lakás...

Másfél szobás gázos lakás teljes felújítása kb mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés

Vidéki megyeszékhely,38 nm. !Egyedül csak festve volt,az még jó,de szeretnék:

kádcserét,mosdócserét,wc-kagylócserét,fürdőszobaszekrényt és annak beépítését,mosógépcserét,járólapozást a konyhában,wc-ben,fürdőben,elöszobában,

parkettacsiszolást a nagyszobában és a félszobában,annak lakkozását,redőnyözést,gáztűzhelycserét,konyhabútorcserét mosogatóval.


2015. márc. 7. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
1M-től a csillagos égig.
2015. márc. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább 2 milliót mondanék ennyi mindenre, de az nagyon alaphang.
2015. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2 szerintem is nagyon alsò határ.

Igénytöl, minôségtôl függ. De szerintem normálisan megcsináltatva több, mint 2.

2015. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy azt nem értem az ilyen kérdéseknél, hogy gyakorlatilag amiket ide leírt, egy üzletben vagy a neten megnézhetné mennyi. Pl. mosógép, mosdókagyló, egy m2 csempe ami tetszik stb.

Most ilyenkor mi honnan tudjuk, hogy pl. megelégszik-e a 60 ezeres mosógéppel vagy 110 ezerért kell majd neki? Gáztűzhelyet kompletten le lehet cserélni 45 ezerért is, van akinek jó, nekem biztos nem kéne, én 36 ezres főzőlapot + 100 ezres sütőt választottam mikor kidobtuk az előző tulaj konyháját. Vagy hogy csempéből elég lesz a 2000 ft/m2 vagy csak 4000 ft/m2 áron lesz olyan, ami megtetszik? Hogy valami gazdaságos fuga meg csempe ragasztó jó lesz, vagy mondjuk Mapei vagy LB-Knauf kell? Redőny árakat is hirdetésből ki tudod olvasni, hogy mennyi.


A burkolás/parkettacsiszolás/vízvezeték szerelő munkadíja meg megint olyan, hogy vagy helybéli ismerősöket kell kifaggatni, vagy felütni egy szuperinfót vagy ilyesmit, abban hirdetik magukat az ilyen szakemberek és általában le is van írva, hogy egy m2-t hány forintért csinálnak.

2016. jan. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már nem aktuális. Lakást cseréltünk azóta.
2016. jan. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!