Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó állapotú (nem fűrészporos)...

Hubilla kérdése:

Jó állapotú (nem fűrészporos) közepesen vastag, apró dombornyomott tapétát a lefestése előtt le kell glettelni? Egyáltalán lehet-e tapétát teljes felületén glettelni?

Figyelt kérdés
Pl. hogy síma legyen, vagy ne látszódjon egyáltalán az összeeresztés.

2015. márc. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ha sima falat akarsz, a tapétának mennie kell.

Ha a tapéta leszedése után mégis marad pár apró darab a falon, akkor az okvetlenül fel fogja hólyagosítani a glettet, amikor festesz.

2015. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fuuh. Ez azt jelenti, h feláztatás, telibe glettelés, csiszolás, alapozás, festés...?


Arra van megoldás, hogy legalább az összeeresztések ne látszódjanak, miután lefestem? Ui. a tapéta szépen fenn van a falon, alig 2-3 éves, de nem tetszik. A vonalak sem igazán látszanak, de mégsem olyan, mint a sima fal.

Vajon milyen lesz, ha ezt festem le?

2015. márc. 10. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A dombornyomás fog látszani igaz csak ha közel állsz hozzá és ha az összeeresztés látszik akkor az is. De ez nem olyan nagy baj úgy fog kinézni minta egy olyan színű tapéta lenne a falon amilyenre fested.Én az enyémmel maximálisan meg vagyok elégedve ugyan ez volt a problémám.
2015. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor lefestem :)
2015. márc. 11. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!