Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba kettéválasztása,...

Fürdőszoba kettéválasztása, wc. Ben kézmosás?

Figyelt kérdés

Régen egy spajzból alakítottuk ki a fürdőt, ami így se nagy,benne volt a wc.Viszont már régóta külön wc .t szerettünk volna.Most kettéválasztjuk gipszkartonfallal.De felmerült a kérdés,hol mossunk kezet,átmenjünk a fürdőbe, ahol van a mosdó?A wc ben nem hiszem, hogy kis kézmosó elférne..viszont úgy rémlik, a panelokban sincs...ahol külön van a 2 helyiség.

Mi a megoldás?


2015. márc. 29. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

nálunk sincs a wc- ben kézmosó, átmegyünk a fürdőbe

úgy is lehet, hogy csak derékig érő falat csináltok és lecsempézitek, így nem lesz külön, de kicsit el lesz választva

2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk, a panelünkben, egyben van a wc a fürdővel, és ez így tökéletesen megfelel. Voltam vendégségben olyan panelben, ahol külön volt a wc, és ott nem volt kézmosó. Hát mit mondjak, elég kellemetlen volt. Én a helyetekben nem választanám szét, inkább egy zuhanyfüggönyt tennék fel, hogy elválassza a két helyet egymástól.
2015. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem valami kulturált dolog a fürdőbe wc-t tenni. Este valaki bele csinál a másik meg a bűzben legyen fürdés közben. Wc-zés után simán át lehet menni kezet mosni a fürdőbe
2015. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as! Hát nem valami kultúrált wc-be nem tenni kézmosót! Ugye nem kell részletezni, miért? Ha másképp nem oldható meg, akkor lehet egyben a wc és a fürdőszoba, mert amikor valaki olyan helyzetben van, hogy azonnal le kell mosdani, akkor nem fog egyik helyiségből átmászkálni a másik helyisége mosdatlanul, hanem azonnal beugrik a zuhany alá. Na ezért.
2015. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet kapni egészen kis méretű mosdót, kézmosót, akár még sarok változat is van.
2015. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak hát a mosdót be is kell szerelni, levízcsövezni, stb. Szóval nem egyszerű.
2015. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell a wc-be kézmosó. Eddig 4 helyen laktam, és 3-ban nem volt, a 4.-ben meg nem használták, csak újság tartásra.

Mi a fürdőben mosunk kezet. Ha foglalt, akkor lehet még a konyhai mosogatóba...

2015. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Tulajdonképpen úgy kellene megépíteni a mellékhelyiségeket, hogy egy wc kézmosóval, és egy wc fürdőszobával egyben.
2015. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem egy nagy munka megoldani, hogy legyen a wc mellett kézmosó. Nálunk a panelben volt, a mosdóval közös falon, apukám csinálta meg egy felújításkor. Lehet kapni kisebb méretű kézmosókat. Szerintem ez a legjobb megoldás.
2015. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

80x130 as WC-m. tegyen már be oda bárki bármilyen mosdót. HOVA?


Se lebrunyálni nem szoktam a kezem, se ujjazgatni a seggem, hogy csimbókos legyen. Így igazából két ajtót is kibírok nyitni egy kézmosásért.


Bocs, ha nektek ez nem megy, akkor tényleg kell egy mosdó is, hogy kullantás közben is adott legyen a kézmosás lehetősége...

2015. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!