Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Computherm Q7 RF szobatermoszá...

Tamás0002 kérdése:

Computherm Q7 RF szobatermoszát pontosan mér? Van egy másik hőmérőm egymás mellé tettem, és a hőmérőm 21 °C a szobatemosztát adó egységén 22.2 °C. Bár olvastam a használati utasításban hogy kalibrálható a hőmérője ± 3 °C.

Figyelt kérdés
+ még egy kérdés a vevőegységnél ezt írja: Terhelhetőség 6A ( 2A induktív terhelés ). Ez mit jelent ? Kell valami "védelem" hogy hálózatra csatlakoztassam ?

2015. máj. 14. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen benne a használati utasításban?
2015. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs benne.
2015. máj. 14. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhelhetőség a kapcsolt részre vonatkozik.

Van benne egy relé, és maximum ekkora áramerősségű eszközöket (szivattyúk, kazán, stb) kapcsolhat. Ha többet akarsz, akkor kell egy nagyobb teljesítményű relét kötnöd mögé, és az kapcsol.


Nekem is volt ilyenem, csak a sima, nem a vezeték nélküli változat. Nagy tudású, de gyenge kivitelben. Túl nagy volt a hiszterézise, a mostani Vaillant 1000x komolyabb.

A vezeték nélküli verziót elég sokan szidták fórumokon.

2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

minden benne van a használati utasításban4 érzékenysége: 0,2 fokfok, mivel. egyik műszered sem kalibrált, így nem tudod, hogy melyik is a pontosabb. figyelmedbe ajánlom a 3 oldalt!

[link]

2015. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem az új szoftveres van.

Hőmérséklet kalibrálási tartomány: ±3°C (0,1°C-os lépésekben)

Válaszható kapcsolási érzékenység: ±0,1°C; ±0,2°C; ±0,3°C

2015. máj. 15. 16:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a használati utasítása : [link]
2015. máj. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!