Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne a gázóra...

Mennyibe kerülne a gázóra áthelyezése?

Figyelt kérdés

A konyhában a sarokban van a gázóra a falon, de oda szeretnénk egy sarok konyhaszekrényt, mert átrendeznénk a konyhát, így átkerülne a gázóra máshova, másik falra, vagy legalább feljebb, a szekrény fölé.

Már eleve rossz helyre tették fel a gázórát 30 évvel ezelőtt, de a szerelők akkor szerelték fel, amikor még ott sem laktunk, így 30 éve bosszankodunk miatta, hogy elvesz egy teljes sarkot.


2015. máj. 24. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérjél rá árajánlatot mert úgy a tuti és szinte biztos vagyok benne,hogy amint meglátod a végösszeget kapásból nem fog zavarni :D
2015. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jófej gázszerelő szerintem egy 30-asért áthegeszti fél nap alatt. Elvágja az első hegesztésnél, aztán mehet a csövezés. A Gázműveknek nem igazán kéne szólni róla, a plomba úgysem fog sérülni. Talán nem veszik észre a tavalyi fényképről a változást.
2015. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Közel sem igy van,ahogy előttem 1-2 leirta.

Rajzot kell csináltatni,és beadni a kérelmet a szolgáltatóhoz .A rajz készitő megtekinti a helyszint,hogy hova lehet elhelyezni.Mikor a szerelő áthelyezte,kijönnek átvenni,üzembe helyezni .Az összegre nem emlékszem ,de elég húzós volt ez nálunk .

2015. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha nagyon sokba kerül, akkor körbeépítjük a szekrénnyel, azaz alatta a pult, mellette a falon a szekrények a tányérokkal és a bögrékkel. Az óra a sarokban van, azaz takarná az egyik oldalsó szekrény. Mellesleg most is takarja. De legalább alatta is lenne tárolóhely a lábasoknak, serpenyőknek, stb.

A Sueznek írtam e-mailt, de mikor válaszolnak ???!!!


Majd megírom ide, hogy mit válaszoltak, hogy más(ok)nak is segítsek, aki(k) ilyen helyzetben van(nak).

2015. máj. 24. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg úgy csináltam, ahogy a 2-es írta és semmi gond nem volt. Fene sem költ 80 ezeret még terveztetésre és 30-at engedélyre ha 2 méterrel arrébb rakom. Eltelt 4 v, 4x lefényképezték azóta, 1x cserélték az órát, egy árva szót nem szóltak.
2015. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Üdv,

Nagy átalakításokban vagyok és örülnék, ha nem kéne 50+ ezret kiadni a tervekért, stb, meg tudnátok adni annak a gázszerelőnek az elérhetőségét aki nektek csinálta a gázóra átrakást?

2015. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!