Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Falvédőt és a kályha mögé...

Falvédőt és a kályha mögé szeretnék valamilyen védőanyagot. Mit használjak hozzá?

Figyelt kérdés
Falvédőként szeretném használni a konyhában a konyhabútor mögé és az étkezőben az étkezőasztal mögé. Amiket a neten találtam valamilyen parafa lenne. Nem tudom megfelelő e és egyszerűen lehet e tisztítani. Illetve a kályha mögé díszként és védőelemként is valamilyen műkőre gondoltam. Aki jártas ebbe tudna segíteni hol tudom beszerezni és mik ezek az anyagok pontosan. Budapesten és környékén. Köszönöm
2015. szept. 6. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen kályha mögé, milyen távolságra akarsz éghető anyagot tenni?
2015. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Alatta és mögötte valamilyen kőnemű burkolat lenne tűzvédelmileg. Hogy neked mi tetszik azt nézd meg.

[link]

2015. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A konyhabútor mögé minek bármi is?

Az asztal mögé rakhatsz akár lemosható tapétát is.

A kályha mögé meg valamilyen követ. AMi neked tettszik.

2015. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A konyhabútor mögött az egyik falon nincs csempe és emiatt kell valami. Csak nem tudtam pontosan mi a neve amiket oda lehet tenni. A kályha mőgé pedig hasított kő lesz téve. Szép és nem kenődik össze a fal.
2015. szept. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!