Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújításnál voltak...

Lakásfelújításnál voltak rossz tapasztalataitok romániai magyar szakemberek munkáját illetően?

Figyelt kérdés

A lakásfelújításnál ilyen mestereket fogadtunk fel, de az eredmény, szinte minden téren problémás volt. Mondjuk a burkoló ceglédi volt és magyar, ő is nagyon nagy átverő.

Általában mindenki jó sok munkát igyekszik elvállalni, pénzt vesz fel előre, aztán a munkát elkezdik, majd otthagyják és elmennek más munkára. Majd heteket kell könyörögni, telefonálgatni, hogy befejezzék a munkát. A gázos romániai magyar, rosszul tömített egy csövet, gázszag volt a lakásban, ő állította, hogy nincs gázszag, mást kellett hívni a tömítés kicseréléséhez. Jó, hogy nem robbantunk fel. Az egyik radiátor csöpög, nem is tudom, hogy mit csináljunk, mert így lassan elfolyik a víz a rendszerből, nyilván a hatásfoka sem megfelelő. Kondenzációs kazánhoz a cső a csőben rendszerből csak a belső csövet tette be a kéménybe, majd végig azt állította, hogy utólag majd beteszi a külsőt is, végül reklamálásunkra visszaadta a külső cső árát, mert mégsem tette be. De a számlán eredetileg feltüntette, kifizettette velünk. Vannak még megbízható, jó szakemberek a lakásfelújításhoz?


2015. nov. 10. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

És így hogy vették át a kéményseprők??

Én saját magam újítok fel lakást, és így is kisebb vagyon a vége, gondolom még jó le is húztak a szar munkáért.

Akiket én hívtam, abban sem volt köszönet.

2015. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A férjem építészmérnök, nálunk annak a cégnek a munkásai csináltak mindent, ahol ő is dolgozik, kivéve, víz-villany.


Nekik az egyik burkolócsapatuk romániai magyar csapat. Ők dolgoznak a legjobban, de más nem magyar állampolgár munkás náluk nincs, pedig folyton emberhiánnyal küzdenek.

2015. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!