Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy 4nm-es, panellakás fürdősz...

Egy 4nm-es, panellakás fürdőszobáját mennyiért újítják fel átlagosan?

Figyelt kérdés
Érdekelne külön csak a munka díj is, Budapesten van a helyszín. Köszönöm a válaszokat előre is.
2015. dec. 14. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tégla lakásban 900 ezer volt tavaly, nem a legolcsóbb, átlagos jó minőségű anyagokkal. Kb. fele-fele anyag és díj, az anyag egy kicsit több.

Panel olcsóbb lesz, nem kell vakolás, aljzatbetonozás. Nagyon függ attól, milyen minőségű anyagokat veszel. Fürdőkád van 30 ezerért is, az enyém pl. több mint 100 ezer volt, van félmillióért is :-) Szóval ezt saccolni sem tudjuk. Munkadíjra számolj kb. 2-300 ezer Ft-t.

2015. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első jól mondja.

Nagyjából meg tudod nézni a szanitereket, csempéket, kiválasztod milyenek kellenek, segédanyagokra még hozzáadsz egy 30-40%ot, plusz a munkadíj miatt felszorzod kettővel. Ez így nagyon durva becslés de kiindulásnak jó.

2015. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kirle083 ***** válasza:

Panel fürdőmet helyrehoztam egész olcsón (minden új, de az eredeti állapotra hoztam)Kádat vettem 18 ezerért

Új csempét 1400 Ft/ m2

Csempe felrakás ragasztóval szakival: 18000

új mosdó 11000

Új KMT csap 20000

jó minőségű PVC padló 6000

Kádszifon,2 sarokszelep a KMT csaptelephez 4500

Kád alatti csőregiszterre két golyóscsap távhős szakival felrakatva+kádbeállítás az eredeti kád előlap visszahelyezésével 17000

Falfestés, ajtó alapozás,mázolás: kb 5000

2016. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!