Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 3 szobás panellakás átalakítás...

3 szobás panellakás átalakítása, kinél volt?

Figyelt kérdés

az egyik nagyszobát ellehet választani 2-be? hogy 2 baba oda mehessen? (előre tervezve ha nagyobb lakásra szánjuk magunkat)

gipszkartonnal? ha van fénykép megmutatná?

úgy néztük, hogy egy ágy férbe bele, 2 felé lenn az ablak persze a végén 2 ajtó, vagy ez hülyeség lenne?

vagy nem tudom,hogy lehetne megoldani. a lényeg 3 gyerek külön szoba és mi.demár 4 szobásat nem találtunk panelbe itt Óbudán, és amit meg is tudnánk fizetni több 10millióárt.


2015. dec. 31. 07:45
 1/3 A kérdező kommentje:
nem jól írtam az utolsó mondatot, szóval nem tudjuk megfizetni a több 10 milliós ilyen nagyobb lakást.
2015. dec. 31. 07:47
 2/3 xswerdy ***** válasza:
gipszkarton falakat rakhatsz akár hova panelban. Ha csak egy ablak van a szobán, akkor érdemes ablakot cserélni, és közzépre betenni egy 10 cm-es elválasztót, és így két db egyszárnyú ablakot beépíteni (későbbi visszaalakításkor egy szobává ez kicsit idétlen lesz). A panel nagyszobák alakja egyébként altalában olyan, hogy ketté választva nagyon keskeny szobák lesznek. A másik kérdés a bejárat. Ha akarsz vágni még egy bejáratot, akkor konzultálj statikussal. Vannak cégek, akik vágnak betont, nem olcsó, de megoldható. A másik lehetőség, hogy a mostani bejárat után választod ketté a szobát, de így kialakul egy kis holt terület.
2016. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kozonom szepen...amit irtal erre gondoltam en is, keskeny lesz. 2 ablakos szerencsere. Hat nem tudom mi lesz meg. Aranyos vagy, hogy irtal.
2016. jan. 2. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!