Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mitol rezonal, bug a meleg...

Mitol rezonal, bug a meleg viz kadtolto csapom kinyitaskor es elzaraskor a karacsonyi otnapos vizelzaras ota?

Figyelt kérdés

a villanyboiler,az viszont ment,amig nem voltam otthon,30 fokon.

ez volt a baj?

mi most a teendom?

a biztonsagi kis csapot mar folyattam ot percig,de a hiba nem szunt meg.



2016. jan. 14. 10:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
apukameknal voltam videken hetvegen,o azt mondja,hogy meg en is ki tudom cseerlni a kadtolto csapot,ha veszek ujat,nme kell ahhoz szerleot hivni.tenyleg ilyen egyszeru?a baratom fel tole,ohgy mi van, ha repedes is van belul a csovekben es nagy kart okoz,ha szetszedi es lehet hogy osszerakni nem is tudja majd.
2016. jan. 19. 09:54
 12/13 A kérdező kommentje:

a baratom,sanyi azt mondja, az a baj a csapbetetekkel,hogy szinte vas a vassal erintkezik,amikor becsavarja,szinte a tomitesnek nincs is szerepe,nem is jut szerephez.mi lehet a baj? december ota szereli a csapot,mert elozoleg meg csepegett,karacsony elott.

se a praktikerbol,se az obibol vett betetek es csapfogantyuk nem jok.tovabb csepeg a csap,illetve megszalad az uj csapfogantyu,amikor szerels utan nehanyszor megnyitom ,akkor elzaras utan a vegtelensegig forog tovabb.

2016. jan. 20. 12:57
 13/13 A kérdező kommentje:
a kavitalast hogyan kene megoldani a csapomnal?...
2016. febr. 10. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!