Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lakásfelújítás, csaló vállalko...

Lakásfelújítás, csaló vállalkozó mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nemrég a házunk felújítása mellet döntöttünk de sajnos rossz vállalkozót fogtunk ki befejezetlenül félbe hagyta a munkálatokat és további pénzt követel amit elvégzett azt is silány kivitelben. Arra lenék kíváncsi tudnátok e valami megoldást mit lehetne tenni perelni csak kárszakértői jelentés után lehetne de ilyet embert nem ismerek aki ezzel foglalkozna. Tudnátok valami tanácsot adni?

2016. febr. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Megbízási szerződést kellett volna iratni, illetve kész árajánlatot csináltatni vele, azt aláiratni vele, illetve az előleg felvételről szóló papírokat is.

2016. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerződés van e?
2016. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazán hatékony csak az ha néhány haverral sötétedés után "elbeszélgettek" vele.
2016. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerződés van.

Kárfelmérő kellene.

2016. febr. 6. 11:50
 5/7 anonim válasza:
Helló, velem u.a. történt, én is tanácstalan vagyok, mert senki nem akarja már elvállalni a javításokat! Aki jó, az olyan elfoglalt, hogy hónapokig kell rá várni, vagy beletörődni? Nekem 3 vállalkozó, asztalos, villanyszerelő, és vizes kell, egy sincs! Aztán nem is Bp-i vagyok. Remélem, megoldódik! Üdv!
2016. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ezen, csak az ügyvédek keresnének, de el sem vállalják, jogilag semmit nem lehet elérni, és ezt a rablók is tudják, ezért teszik, amit tesznek, mi meg szívunk: anyagilag, szellemileg, lelkileg, csak ezt tudom mondani:


[link]

2016. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velünk is ugyan az történt! Befejeztlenül félbe hagyta a munkát és további pénzeket követelt, az előleget viszont elvitte, hatalmas kárt okozva. Feljelentettünk a rendőrségnél.
2016. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!