Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Eltávolítható-e valamilyen...

Eltávolítható-e valamilyen praktikával a kőburkolatról (idomtalan) a fagyálló csemperagasztó? Itt-ott látszik a ragasztó, ami nem szembetűnő, de nekünk mégis zavaró.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2016. márc. 24. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapargassad késsel, gyökérkefével...
2016. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább spaklival, azt ilyesmi dolgokra találták ki.
2016. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

komolyan..


szóval leteszel egy kényelmes, vastag szivacspárnát, rátérdelsz, és drótkefével, kisvésővel-kalapáccsal, esetleg 115-ös egykezes drótkoronggal csiszolgatod. Természetesen védőszemüveg, védőkesztyű az evidens szmélyi tartozék.

Pepecs munka, de nem te leszel az első, aki ezt a szemét munkát kényszerből csinálja.


...de megéri...


volt, hogy a gyönyörő kerámiát napokig pucolgattam, mire elégedetten ültem le kávézni.

ez egy ilyen meló.

2016. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan greslapot vettünk, ami osb lapra volt ragasztva 3 napig. Aztán leszedték az osb lapról, de a csemperagasztó megszáradt rajta. Ha ezt így akarom leragsztani, az fog-e később gondot okozni? Gondoltam csemperagasztót a padlóra és a régi ragasztóra is, maximum vastagabb lesz a padló. Ja, és padlófűtéssel szerelt betonra menne.
2016. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!