Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy Hajdú típusú közel...

Van egy Hajdú típusú közel múltban gyártott gázos bojlerem, rendszeresen elalszik a lángja, azon kívül, hogy hívok gázszerelőt, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem őrlángon van, hanem 7/5-re vagy akár mennyire fel veszem és elalszik nap végén melóból meg úgy megyek haza, hogy hideg vízbe kell fürdenem.

Olyat figyeltem meg mikor el akar aludni, hogy mintha nagyobb oxigén mennyiséget kapna, aztán egyszer csak elalszik, biztonsági retesz meg leoldja a gáz adagolást...


2016. márc. 25. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ugyan ezt a típust, de nem lehet-e, hogy a levegőből bekerült szennyeződés miatt a gázt vezető csövecske eltömődött ? Át kellene fújni valami műanyagcső segítségével.
2016. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen probléma, amikor beköltöztem nagyapám házába. Én hiába vagyok villanyszerelő és hiába szereltem rengeteg bojlert életembe nem mertem gázoshoz nyúlni mert gázos bojlerekhez nulla tapasztalatom volt így én sejtettem hogy szennyeződés miatt van ez a probléma de nem mertem kockáztatni így hívtam egy jó szerelőt aki pikk pakk helyre vágta a szelepél mert az volt a ludas akkor rágtam be és vettem egy villanybojlert mert én nem fogom se az életem kockáztatni egy ilyen miatt se idegeskedni mikor nem lesz meleg vizem
2016. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont az a vicc, hogy én is a nagyapám házába költöztem be és én is villanyos szakember vagyok :)

na jó azért tényleg jó lenne megcsinálni, annyiba ezt nem hagyom. Gáz szerelő jött ki, de az meg azt se tudta, hogy mi van...

2016. márc. 26. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!