Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Meg tudná esetleg adni valaki...

Meg tudná esetleg adni valaki a papíron 55 m2-es 1+2 fél szobás panellakás helységeinek méreteit? Belmagasságát?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam az alaprajzról nagy hirtelen. Tükörképe ennek, de a lényeg ugyanaz.



2016. ápr. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi,de ha tényleg tükörképe annak amit linkeltél,akkor a linkeltnél meg tudod nézni,mert oda van írva.
2016. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A területek vannak a hirdetésben és gyanítom erősen kerekítve, mert tuti nem egész számok. Engem a falméretek érdekelnek, mert bútorokat akarunk rendelni/megvenni, de a lakás kulcsait csak később kapjuk meg és nincs pofám felkéredzkedni méregetni...

Sok bútor 4-6 hét alatt gyártódik le, így azt akarjuk, hogy előre megrendeljük, hogy beköltözést követően minél hamarabb leszállítsák.

2016. ápr. 6. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A méregetés lenne az igazi. Kérjétek meg az eladót, engedje, hogy megmérjétek,szerintem megérti.
2016. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen túl vagyunk. Nem mondanám segítőkésznek. A válasza az volt, hogy a kiköltözés dátumát elismerően aláírtam az adás-vételiben, úgyhogy majd méregetek azután...
2016. ápr. 6. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Makdna közművek árírásánál ha uhyanlyennsegítőkész lesz, nyugodtan öklözd

torkon.

Amúgy 320 cm körül szokott lenni azn"osztás", a rajzom víuszimtes blokk méret. A fürdőszoba kb 160x160 cm, a wc stranggalegyütt 80x160,a wc fürdő válaszfala 5-6cm. A szobák hossza 5m körül, de mindenképp mérni kéne...

2016. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!