Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Redőnyt felrakatni 6 ablakra...

Redőnyt felrakatni 6 ablakra és egy erkélyajtóra hozzávetőlegesen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Olyan 6,5 méterre jut ennyi nyílászáró, sajnos pontos méreteket nem tudok.
2016. ápr. 18. 17:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Általában ingyen kiszállnak felmérni és helyben tesznek árajánlatot, ha nem tetszik akkor semmit sem kell fizetned.

Hívj fel egyet, mert ez alapján amit leírtál még körülbelüli árat is nehéz mondani.

2016. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de sok redőnyös honlapon megtalálod, az árakat. Mindössze leméred és kiszámolod a m2-et és erre van ár ami full és elég jól közelíti a ténylegest.

Ablakméret nélkül sok-sok tízezret is lehet tévedni így, nincs értelme saccolni.

2016. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon is múlik, hogy műanyag vagy alumínium redőnyt akartok. Külső tokkal? Vakolható legyen? És még sok kérdés.
2016. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, birtokába jutottam méretknek: 150 x 75, 264 x 70, 150 x 45, ezek az ablaküvegek méretei (ami kilátszik a keretből) + nagyjából 4 centi minden irányba. Nem tudom, honnan kell mérni sajnos. Ez összesen 8,148m2-re jött ki, hagyományos/klasszikus műanyag redőnnyel számolva úgy látom, hogy 70-80e forint közé tehető kiszállással és munkaköltséggel együtt.
2016. ápr. 18. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ez megvan, akkor kihívod őket, hogy pontosan mérjék fel, mivel, hogyan tudják kivitelezni, és pontosítanak, adnak fix árat.
2016. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy az előkalkuláció, amit én végzek neten, kevesebbre jön ki, mint amit ők felmérnek :)
2016. ápr. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!