Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Budapesten egy festő mennyiért...

Budapesten egy festő mennyiért dolgozik? Sokallom az árat, amit mondott?!

Figyelt kérdés
Fűrészporos tapéta van rajta és azon egy réteg fehér festék. Mi új tulajdonosok vagyunk és szeretnénk színt adni a lakásnak. Azt mondta a festő, hogy leszed mindent, glettel és dryvit hálót tesz alá és úgy megy a szín. Az ára meg 350 000 ft. Nem értek egyáltalán a festéshez, ezért nem tudom, hogy reális-e az ár? 54 m2
2016. máj. 9. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reális ár így hogy leszedi , behálóz, és behúzza az egészet glettel, megcsiszolja majd lefesti.

Amúgy mindenképp leakarjátok szedni a tapétát? mert erre a fűrészporosra rászoktak festeni. Tehát ha te új színt akarsz mindennek akkor az működhet úgy is hogy a fűrészporos tapétára ráfestenek.

2016. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
54 négyzetméter a falfelulet vagy a lakás alapterülete?
2016. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
54 a lakás alapterülete. Azért szeretnénk, hogy leszedje a tapétát, mert nagyon igénytelenül tapétáztak, itt ott hiányos is és azt festékkel ,,pótolták,,. Meg azért jó lenne, ha egy jó 15 évig nem kellene hozzányúlni ezek után.
2016. máj. 9. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak hasonlításként...

Egy szegedi "kádár kocka"(94m2)teljes festése,mázolása(ajtók,ablakok) anyag nélkül(!) "zsebbe" 330ezerért csinálják a 3. szomszédban.

Mondjuk mindent lekapartak,mélyalapoztak,nagyon szépen van glettelve...

Az ablakok~ajtók szinte a fáig lecsiszolva.

2016. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapterület alapján nem mondom meg hogy reális e az ár mert nem mindegy hogy mennyi fal van ezen a 54m2-en és hogy mekkora a belmagasság de amit leírtál az sok munka és szerintem 1000ft/m2 áron csinálják legalább.
2016. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben kértem több helyről is árajánlatot, személyesen is megnézték, és kb. ilyen ára jött ki mindenkinek. Kevesebb nem, több igen.
2016. jún. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!