Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festésnél lejön a plafon mit...

Festésnél lejön a plafon mit lehet tenni ellene? (távfűtéses tégla lakás)

Figyelt kérdés
Vettem egy lakást, amiben cirka 10 éve nem laknak, egész jó állapotban van, de a szobák átfestésre kerülnek. Minden rész le lett kezelve falfixel, a kényes helyek újraglettelve, szükség szerint hálóval, többször átmentünk rajta olcsó fehér diszperzittel, de a szobában a plafon az utolsó rétegnél egy nagyon nagy részen lejött, és szinte az egész laza, visszakaparható. Mi okozhatja ezt, illetve mi erre a megoldás? Válaszotokat, segítségeteket előre is köszönöm.
2016. máj. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt kellően megszáradva az első réteg, ilyenkor szokott !
2016. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nedvesség van alatta.
2016. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi a megoldás? Azért nem értem mert a fal jól sikerült, csak a plafon az utolsó rétegnél jött le, és szerintem a száradási idő is bőven elég volt, ráadásul a távfűtés miatt hideg sincs.
2016. máj. 22. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem enyvessel volt festve és felázott az enyves és ezért jön le. lekell kaparni és ki glettelni, ha több helyen is lejön akkor az egészet lekel kaparni és újra glettelni utána festeni.
2016. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es: " kezelve falfixel," elkerülte a figyelmedet.
2016. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!