Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jola ajtó és ablak cégről mi...

Jola ajtó és ablak cégről mi a véleményetek nyilászáró cseréről lenne szó? Egy külső bejárati és egy ablak csere. Családi házat érint.

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Megbízhatóak!


Olvasgass itt,én is ide járok...:

Műanyag ablak---index fórum

2016. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Országos,jó cég.

Egész jó áraik vannak. Alap kategóriában a Kömmerling futur 70 profilt adják,GU vasalattal.

2016. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 T. Barna válasza:
71%
Határidőket nem képesek tartani, ígérgetni persze tudnak... Ha teheted keress más céget.... nem ajánlom őket
2016. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
73%

NEHOGY TŐLÜK RENDELJEN BÁRKI!! Semmirekellő egy cég, aki a pénzre és nem a minőségre megy.


1. Feltettem kérdéseket, de semmire sem adtak egyértelmű választ, amire meg mégis, az meg éppen csak a valósággal nem stimmelt. (mint az tegnap kiderült, amikor ajtót megkaptuk)


2. Megkérdeztem mekkora lesz az ajtótok, vagyis hogy mennyi helyet kell kihagyni neki... erre értelmes választ nem kaptam, csak hogy mi a szlovák és lengyel szabvány ajtólap szabvány. Hogy mekkora a tok? Találjam ki.


3. Az ajtóban lévő üveget nem lehet módosítani. Olyan amilyen. Tapasztalatból tudom, hogy ez amit használnak a lehető legolcsóbb és legsilányabb minőségű üveg, valami ocsmányul néz ki tőle az ajtó. Legszívesebben a fejükhöz vágnám, de komolyan.


4. A weboldalon 48 ezer forint volt egy beltéri ajtó, én végül fizettem 70 ezret.


5. Az ajtóhoz kapott papírok szlovákul és lengyelül vannak, külön diploma kell az értelmezésükhöz. Örömmel csatolnám ide, hogy mások is megnézhessék. Magyarul egy szó nincs rajta, se angolul, se németül.


Nagyon drága, nagyon rossz minőségű és két hónapot kell várni rá. Ha egy szóval kéne jellemeznem őket, akkor a szó a "hitvány" lenne.

2017. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
73%
En sem ajanlom oket, a mesteruk szoren-szaran a fizetes utan eltunt (pedig lett volna meg befejezendo munkajuk)
2017. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
73%

Silány minőség, a beépítésről nem is beszélve. Több beltéri ajtót rendeltünk. Az egyikben ferde volt a zár. Beépítésnél ferdén vágtak le a keretből, berakásnál el is repesztették a keretet. A falból kiütöttek egy darabot. A purhabbal sikeresen összekenték magát az ajtót, a keretet, a csempét, de még a járólapot is.

Nagyon rossz minőségű ajtók nagyon drágán. Ahogy a "szakemberek" beépítették, úgy bárki be tudja tenni ezeket az ajtókat. Nem ajánlom.

2018. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
75%
Rendeltünk Jolától ablakokat, melyet ki is fizettünk. mikor beépitésre került volna a sor, akkor már arogánsak voltak, ők diktáltak mikor szerelik be hivtakozva minden félére pl: időjárás...stb.)Nem veszik figelembe az ügyfél ( megrendelő) kérését. Nem ügyfélbarátok. Határidőket nem tartják be. Kiabálnak az ügyfélel. Addig bűbájosak míg befizeti az ember utánna már nem. Ne fizess előre senkinek ha nem akarsz csalódni.
2018. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
75%

SENKI NE RENDELJEN A JOLÁTÓL!!!

Messziről kerüljétek!! Ablakokat szerettünk volna cserélni, kihívtuk őket méretfelvételre. 5000 ft-ét ki is jöttek. A pénzről semmilyen blokkot, nyugtàt nem adtak. ÉS AZ ÁRAJÁNLATOT SEM KÜLDTÉK MEG!!!

A telefont nem veszik fel az emailre nem vàlaszolnak. SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!

2018. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE akard őket ismerni!

Beugrottam nekik én is! Pedig láttam az itteni írásokat. 1182 Budapest, Üllői út 661. (Lőrinc Center) be voltam bent. Üzletbe lépve hozzánk sem szólt Túróczi Csaba üzletvezető!!!! Majd mikor mondtam, hogy rendelni szeretnék egyből foglalkozott velem. Ez nem is baj hát ők így csinálják. Semmit nem mondott el. Semmiféle mintát nem mutatott. Ablakosuk kijött felmérni! Eszméletlen jó fej, segítőkész. Már az üzletben közölték hogy mivel vidék ezért díjat számítanak fel. Készültünk is. A kiírt és megbeszélt 5.000 ft helyett amit ugye rendelés esetén jóvá írnak 10.000 ft. lett. Még így is olcsóbb mint a többi hely. Majd mondták mikor kell menni az árajánlatért hát azóta telefont nem veszik fel. Ha még is és meghallják melyik ingatlan ablakai felől érdeklődöm leteszik a telefont!!!! Emailokra nem válaszolnak! elloptak tőlem 10.000 ftot amiért én több napon keresztül dolgozom!felháborító

2018. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
A kollégám nyílászáróit ők cserélték 2-3 éve. Azt mondta, hogy hatalmas csalódás volt. Nem a termékek minősége, hanem a beszerelés... Igénytelen, koszos, rossz munkát végeztek, azóta is mindenkinek elmondja, hogy messze kerüljék el ezt a bandát.
2018. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!