Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere erkélynél panel...

Ablakcsere erkélynél panel lakásban?

Figyelt kérdés
Egy régebbi építésű panelben lévő lakás felújítását tervezzük. A nappali és az erkély közé nem rendes betonfalat, csak egy nagy falapokkal megtámasztott ablaksort építettek annak idején (70-es évek maradványa). A kérdésem, hogy ebben ki lehet cserélni a régi faablakokat műanyagra? Esetleg le kell bontani magát a fakeretet is (ami egyébként a radiátort tartja)? A házat kívülről láttam, és úgy nézem, mindenhol beépítették az erkélyt, ahol ablakcsere történt, viszont az erkélybeépítést mi elkerülnénk, ha megoldható.
2016. máj. 29. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi lakótelepünkön is vannak ilyen házak, ahol teleablakos az erkély. Simán ki vannak cserélve újra mindenhol, ahol volt csere. Az ablakos majd tudja, hogyan kell megoldani.
2016. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ablakos majd megoldja ,de azért kőmüvesről,aki vissza simitja az ablak melletti vakolatot ,érdemes gondoskodni .

Van olyan ablakos ,aki ezt nemvállalja.

2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne aggodj.

Ablakos tesz oda panelfalat, es ha panel, akkor aztan me'g tormelek sincsen sok, mert beton nem fog szemetelni :D

/ablakcsere mar volt/

2016. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a falemezezes megoldás nem egyedi nálatok. Mindenhol (vagy elgalábbis én még csak ilyet láttam) így oldották meg panelban az erkély/loggia falat. Ilyenkor cserélik az egész falemezes panelt műanyaglemezes panelre, erkélyajtóval és ablakokkal együtt.
2016. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!