Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol keressek megbízható, nem...

Hol keressek megbízható, nem lehúzós szakembert teljes felújításhoz?

Figyelt kérdés
A padlót szeretném rendbe rakatni, az lenne az első és jelenleg erre van pénzem is, de erre sem találok megbízható szakembert. BUDAPESTEN. Hol keressek?

#bontás #padlófűtés #betonozás #padló felújítás
2016. jún. 27. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked "megbízható, nem lehúzós szakembert"? Miből tudod, állitod ezeket? "sem találok megbízható szakembert. BUDAPESTEN. Hol keressek?"
2016. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több árajánlatot kértem generál kivitelezőktől.

Volt, aki 3x annyiért mondott árat, mint amit a neten lévő kalkulációkból közelítettem.

Olyan is volt, aki hiába kapta kézbe az alaprajzot, nem sikerült összeszorozni a m2-t a díjjal. Össze vissza árazta be, nem az odaírt négyzetmétereket és nem kért munkákat részletezett ki.

Olyan is volt, aki nagyon alacsony árat mondott, gyanús, de még ha rá is kell fizetni a másfélszeresére jön ki a vége, is belefért volna, de a neten találtam róla véleményezést és 3-4 megbízó is negatív véleménnyel volt a rábízott munkáról és így már nem fér bele a ráfizetéssel, ha az még rossz is.

Olyan is volt, aki megnézte, vagy olyan, aki telefonon beszélte csak meg velünk, hogy mit kell csinálni és elfelejtett jelentkezni.

Olyan is, aki nem ér rá a közeljövőben, vagy nem dolgozik abban a kerületben.

Olyan is, aki nem azt számolja el, amit kértünk már az árajánlatban sem.

Olyan is, aki csak akkor mond munkarészekre árat, ha szerződéssel megbízzuk a munkára.

Olyan is, aki több munkát akar csak vállalni, de egyszerre mindet nem tudjuk kifizetni, azért kérünk munkarészenként árat.


Szóval ilyenekbe futottam eddig bele.

Első sorban régi padlót kellene felújítani, szigetelni, betonozni, aztán majd burkolni, ha a falak is elkészültek stb stb stb.

2016. jún. 27. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosra csak akkor mehetsz, ha te magad utánajársz, utánaolvasol mindennek, majd szépen megcsinálod, figyelve az összes technológiai lépés betartására.
2016. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az építőipar nem a szakterületed, úgy is ott vernek át ahol akarnak. Az árajánlat? Szabad árak vannak bárki annyi rezsi óradíjat kér,számol amennyi neki +éri!Vállalkozó voltam, tudom! Mindenki igyekszik megkeresni a fizetőképes piacot, embereket! Az is igaz sajnos nagyon a pénzkörül forog minden...
2016. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!