Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen alapanyagok kellenek...

Milyen alapanyagok kellenek ha be akarom vezetni a földelést a lakásba?

Figyelt kérdés
Régi építésű lakásról van szó amiből hiányzik a földelés. Volt nálunk a villanyszerelő, el is mondta a dolgokat mikre is vanszükség csak éppen olyan szakszavakat használt amik nekem újak voltak. Az anyagok beszerzését úgy beszéltük meg hogy én veszem meg. Szóval odáig eljutottam hogy, kell egy földelő szonda, 10mm2-es réz kábel, amit egy dobozban össze kell kötni a földelő szondával és ezt a 10mm2-es kábelt bevinni a villanyóra szekrénybe, de nem tudom kell e hozzá valami szigetelő cső. Rengeteg mindent sorolt fel és úgy nagyjából ennyi maradt meg. Ha valamit rosszul tudok azért elnézést kérek nem vagyok villanyszerelő. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az lenne a legcélszerűbb, ha a pali azt neked leírná egy papírra és te az sezrint felajtanád a dolgokat.

Ez az ügy nekem kicsit gyanús, nehogy átverjen..

2016. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!