Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csekmet ruha jó szigetelésnek?

Csekmet ruha jó szigetelésnek?

Figyelt kérdés
Az évek alatt minden rokon hozzánk hozta a csekmet ruháit mert nagy a házunk vagy nem tudni miért. Szép számmal összegyűlt, egy nyest összetúrta a padláson a gyapotos szigetelést és nagyon meleg meg hideg van a tetőtérben. Arra gondoltam a dögöt elhajtom és a sok göncöt felhordom és szépen elteregetem.

2016. júl. 8. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az a "csekmet ruha"? Soha nem hallottam ezt a szót!

A dögöt elhajthatod, de a többi férget, rágcsálót is távol kellene tartanod! Aztán, ha -véletlenül- kap egy kis nedvességet, akkor szépen elkezd penészedni, rohadni az összes cucc!

2016. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "szakmai" részéhez nem tudok szólni, de nem zalai vagy véletlenül? :) A nagymamámtól hallottam utoljára a csekmet szót, ő ott született.
2016. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de :)
2016. júl. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!