Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fel lehet így szerelni a...

Fel lehet így szerelni a redőnyt a szigetelés elcsúfítása nélkül?

Figyelt kérdés

A társasház (tégla) ~15-20 centi hungarocell szigetelést kapott 1 éve, így az ablakokból csak az üveg látszik kívülről, a keret "eltűnt" a szigeteléssel.

Fel lehet rögzíteni vajon így a redőnyt a szigetelés (vakolt, színezett) megbontása, elcsúfítása nélkül?



2016. júl. 29. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üvegre nem tudod rögzíteni, akkor a csak a szigetelés roncsolásával lehet.

Ezért szoktak az ablak köré csak 3cm-es táblát ragasztani, meg azért is mert nagyon hülyén éz ki ha nem látszik az abalakkeret csak az üveg. Megkérdezhetnéd aki csinálta, hogy ezt hogy gondolta? Bár ha te is ott voltál és nem szóltál akkor ??

2016. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

300 kilométerrel arrébb laktam még, amikor a felújítás volt, semmi közöm nem volt a házhoz.


Felül kb. egy ujjnyi látszik a keretből. Az elég lehet úgy hogy a redőnytok kitakar majd valamennyit az ablakból?

2016. júl. 29. 13:08
 3/3 anonim válasza:
100%

Legalább egy centinek látszania kell az ablakkeretből végig, de még úgy is necces. Na meg szinte az egész láb beletakar mindkét oldalt az ablakba.

Nevetséges, ahogy a kőművesek dolgoznak. Nem is értem minek oda annyi szigetelés. Én redőnyös vagyok, de mindig miattuk szívunk.

2016. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!