Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen beltéri festéket...

Milyen beltéri festéket vásároljak?

Figyelt kérdés

Elköltözött itthonról a bátyám, és szeretnék a szobájába költözni, mivel az övé nagyobb, mint az enyém és ott jobban elférnének a dolgaim. A szoba sötétkék színű. Viszont nekem egyáltalán nem tetszik. Lehetséges hogy azért, mert lány vagyok és inkább a lányosabb színek tetszenek. Narancssárgára szeretném festeni a szobát. ( Ez a szín olyan, mint egy frissítő vitamin. Ez a kedvenc színem. ) Egyedül szeretném megcsinálni. Milyen falfestéket vegyek ? Melyik cégnek vagy márkának van olyan terméke, amivel ha kifestek, eltűnik a kék szín ? És ha már itt tartunk, a járólapot is szeretném lecserélni, parkettára. Hogyan tudom felszedni a járólapot ? ( Mindent egyedül szeretnék csinálni. Lány vagyok. 17 éves. )

Előre is Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek legyen szép napja! :)



2016. aug. 2. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
polifarbe vagy dulux
2016. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Narancssárga helyett inkább valami barackszín félét válassz, mert megbolondulsz, vagy legalább ne legyen túl erős. Annyira kell odafigyelni, hogy diszperzit festékre csak diszperzittel lehet festeni. Márkát mondott az előttem válaszoló.

A járólap felszedéséhez vésőkalapács kell, meg izom. Parkettát szinte biztos, hogy nem fogsz tudni egyedül lerakni, mert ahhoz már komolyabb szakértelem szükséges. Viszont ha parkettázás helyett a laminált padlót választod, akkor jelentősen könnyebb dolgod lenne és még a járólapot sem kellene felszedni. Arról találsz youtube-on oktató videókat, ami többet ér, mintha itt bárki is körbeírná :)

2016. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Héra a legjobb ár/minőség arányban is, munkatársamék duluxxal festettek, és egy év múlva lepergett az egész, pedig aláalapoztak, más is járt így ezzel elvileg, de a Hérát mindenki ajánlja.
2016. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!