Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tégla lakás (társasházi)...

Tégla lakás (társasházi) felújítása mennyibe kerülne? Elsősorban nyílászárók.

Figyelt kérdés
1950es években épült, eredeti burkolatok és nyílászárók vannak. Az ablakok lennének elsődlegesek, 2 erkélyem van 240*180as kétszárnyú, fa. De szét van esve, az egyiket ki se tudom nyitni (szét van rohadva az egész keret), de a szél átfúj rajtuk, ezenkívül van mégkettő kisebb 180*120as kétszárnyú ablak, szintén nagyon rossz állapotban. Műanyagpadlózásra (25nm) és parkettafelújításra gondoltam (eredeti parketta, de horribilis négyzetméterenkénti árakat találtam). Festést magamnak megcsinálnám. Gázfűtéses lakás. Tudnátok ebben segíteni? Esetleg van valami állami támogatás fiataloknak lakásfelújításra? Az otthon melege programról hallottam de tudtommal csak családi házaknak szól.

2016. aug. 17. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatokat, az nem kerül semmibe, mi nem tudunk neked ebben sokat segíteni.
2016. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!