Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Honnan tudom hogy mikor kell...

Vivcsiike kérdése:

Honnan tudom hogy mikor kell lecserelni a vzorat?

Figyelt kérdés

Uj lakasba koltoztunk es nem tudom mikor csereltettek le a vizorakat.Probaltam a neten utana keresni,de amik voltak kepek peldanak egyik se illet az enyemre.

[link]



2016. okt. 24. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj fel a szolgáltatód honlapjára, egész biztos van egy ügyfélszolgáltató, vagy valami hasonló oldala: rakd fel a fotót és kérdezz rá náluk.

Nálunk 1-2 évvel ezelőtt levélben értesítettek, hogy mikor fogják cserélni a vízórát, nem nekünk kellett külön-külön kérvényezni a cserét. Ők is tudják azt saját belső nyilvántartásukból.

2016. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk is egyszer csak megjelentek,hogy itt az ideje a cserének.

A gáznál is ugyan ez volt,hogy jöttek az új órával.

2016. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettőn az óraszám után ott van a lejárat dátuma is. Egyébként hónapokkal ezelőtt kaptam levelet a vízművektől, hogy dec.végéig cserélni kell az egyik órát.
2016. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

Az a 2010 lesz a felszerelés évszáma. 2018-ban kell cserélni akkor. De ahogy írták is, szólnak róla.


Az évszám számít csak, tehát az mindegy, hogy januárban vagy decemberben cseréled, így érdemes hamar, mert mindenkinek az év végén jut eszébe :)

2016. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nalunk a hazba ki van ragaszta egy hirdetes hogy akinel esedekes a vizora csere,jelentkezzen a gondoknal.

Nekem is feltűnt a 2010 de nem voltam benne biztos hogy az lenne e.

2016. okt. 24. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így megy a dolog, akkor valószínűleg ez egy olyan házon belüli almérő, amivel a szolgáltató nem foglalkozik, csak a házba bejövő fővezetéken lévő óra által mért mennyiség szétosztására szolgál.
2016. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!