Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tényleg maradi az, aki küszöbö...

Tényleg maradi az, aki küszöböt alakít ki az ajtóhoz?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás lesz nálunk és ma mondta a nyílászárós,hogy a küszöböt már nem divat csinálni a szobákban az ajtóhoz.
2016. nov. 29. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Divat nem divat, nekem minden ismerősöm rakatott küszöböt.
2016. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Keress másik nyílászáróst.
2016. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem maradi, de én pl nem szeretem a küszöböket, csak zavarnak a takarításban. Nem azért nincs, mert ez a divat (nem is tudtam, hogy így van), szimpla kényelem miatt.

Ha neked a küszöbös megoldás tetszik, csináljátok úgy.

2016. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Épp most nyáron cseréltettem ki fa küszöbeimet rézre. El sem tudnám képzelni a lakást küszöbök nélkül.
2016. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
A nyílászárós feltehetően nem asztalos végzettségű, tehát rontaná saját üzletét, ha bevallaná, hogy küszöböt nem tud csinálni.
2016. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

És miért baj, hogy ezt elmondta? Ettől te még csináltathatsz bármit :)

Nyilván ők több felújítást láttak, mint te. Nekem is elmondták annak idején, hogy ez divat meg az, meg milyen festés a divat, stb. Meghallgattam, aztán úgy csináltattam, ahogy én akartam.

Pl. hogy a plafont ugyanolyan színre szokás most festeni, mint a falat. Nekem meg nem tetszik, de nem is volt semmi bajuk azzal, hogy úgy csinálják, ahogy én kértem. De nekem sem volt baj, hogy elmondták, hogy hogyan szokták.

2016. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Én küszöb párti vagyok.Csak láttam rajta,hogy amikor mondtam,hogy küszöböt szeretnék,akkor nagyon leakart beszélni róla.
2016. nov. 29. 14:02
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

7: A te lakásod, olyanra csináltasd, ahogy neked tetszik. Nem a mester fog ott élni, hanem te.

Te vagy a megrendelő, te fizeted.

Ő elmondja a véleményét, te meg azt kéred, ami neked jó. Nem kell belőle ügyet csinálni.

Ha esetleg nem ért hozzá, akkor kell még egy szakember, aki tényleg tud küszöböt csinálni :)

2016. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

A küszöb régebben az ajtók merevítésében vett részt. A mai kicsi, könnyű ajtók megállnak küszöb nélkül is, vagy a küszöb rejtetten, a burkolat alatt készül.

Kötelező a küszöb a wc, fürdő, stb helyiségeknél, ahol kifolyhat víz, hogy ne áztassa el a többi helyiséget.

2016. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mostanában divatos kikönnyített bútorlap ajtókat küazöb nélkül gyártják. Csak ragasztóhabbal odaragasztják az ajtófélfát a falhoszboazt jónapot. Küszöböt extraként lehet csináltatni hozzájuk
2016. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!