Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Átverve érzem magam! Mit...

Átverve érzem magam! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy 1 hónapot késett a burkoló, majd a szűk két hetes munkából csinált 4 heteset, és még mindig nincs kész,és ahelyett hogy nálunk csinálná a maradék melóját, máshol dolgozik! Még valamennyi pénzt kellene adni neki, de nagyon pipa vagyok, és egy forintot sem akarok már neki adni. Ti kifizetnétek még a maradék pénzt? Nem sokról van szó, 30 ezer ftról kb.
2016. dec. 9. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Órabérbe egyeztetek meg vagy teljesítménybe ? A kettő nincs együtt . Akkor ha jogos a kérés anyag és munkadíjban oké de ha húzza az időt és semmi haladás és csak erre alapozik akkor neki séta . Keress mást az befejezi lehet feléért .
2016. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog. Valamilyen módon le kell nyelni a békát.
2016. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
X ft/nm egyeztünk meg. Mostmár nagyon kevés van hátra, csak fél napokat dolgozik, nem jön dolgozni, fosik/hányik, szar a kocsi, hideg van, mindig van valami baja. A mai napot adtam neki határidőben, mert karácsony előtt nekünk költöznünk kell, de ha rajta múlik jövőre sem, nemhogy idén.
2016. dec. 9. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy már másfél hete azt mondta hogy befejezi. :D
2016. dec. 9. 18:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen, szakmunkásból nagy a hiány.
2016. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy hiány van, de aki itt van és súlyos ezreket kér el munkadíjba, miért nem jön dolgozni?
2016. dec. 9. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
ebből kifolyólag egyezz meg máskor határidőben is.
2016. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megegyeznék vele, ha egy héten belül befejezi, utána megkapja a 30 ezret.
2016. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha négyzetméterárba egyeztetek meg akkor csak a saját dolgát nehezíti ha nem megy. Tehét ez neki se éri meg.De valószínű összetorlódtak a munkái és melleted máshol is dolgozik. Úgymond tüzet olt, mindenhol mutatja magát :-)
2016. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Zavard el a francba, és ne fizess neki már egy fillért se.

Az más kérdés, hogy sajnos nagyon nehéz lesz egy másik burkolót találnod aki befejezi a munkát, mert a szakik nem nagyon szeretnek más után dolgozni.

2016. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!