Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan csinálnátok? Esetlek...

Hogyan csinálnátok? Esetlek valami extra ötlet / bevált technika?

Figyelt kérdés
Festettem kisfiam falára egy várost. Most következne a házak kontúrozása. Egyenes, vékony vonalakat szeretnék, de szabad kézzel ecsettel meghúzva tuti göcsörtös lesz. A vonalzót mellérakva tuti aláfolyna a festék.
2016. máj. 29. 11:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg (bocsánat)!
2016. máj. 29. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Maszkolószalag, de lehet hogy lehúzza a másik festékréteget amire ragasztod, próbáld ki valahol a vonalzót, ahol nem látszik, fészerben vagy ilyesmi.
2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a szalagnál, ragasztásnál én is ettől félek. Azt már kiteszteltem, hogy nagyon puha ecsettel lesz szép kontúr, de nem teljesen egyenletes.
2016. máj. 29. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy hívják az eszközt amit keresel, hogy festő vonalzó.

Direkt falra festett vonalakhoz van kitalálva. Nem folyik be alá a festék, mivel külön álló éle van.

2016. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Veszek akkor ilyen vonalzót.
2016. máj. 29. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarsz rá költeni, akkor csinálhatsz is vonalzót, egy vékonyabb, egyenes léc, alászögelve vékony műanyag vagy fa akármi. Ez az akármi a használandó oldalig ne érjen ki, ugye, hanem fél-egy cm-re legyen tőle, az ecsettől függően.
2016. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!