Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Épített zuhany tegnap lett...

Épített zuhany tegnap lett fugázva, ma láttam meg, hogy 2 járólap is el van repedve - ott átvizesedhet? Hajszálrepedések. A csemperagasztó átengedi a vizet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
igen, átengedi
2016. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
A viz utat talàl a repedèseken àt,,,de ha csak a csenpe màz repedt akkor szerintem nincs baj
2016. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a sérült lapokat, a szivárgó víz idővel csúnya károkat tud okozni, főlegg ha nincs a burkolat alatt kenhető szigetelés.
2016. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de van alatta vízszigetelés.

azt nem tudom megállapítani, mennyire repedt, de még a szilikonozás hátra van, basszus, nem akarok olyanért fizetni, amit eleve sérülten veszek át.

2016. dec. 25. 13:48
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta, aki csinálta, hogy a csemperagasztó nem engedi át a vizet.
2016. dec. 25. 13:49
 6/15 anonim ***** válasza:

Hibásan ne vedd át. Cserélje ki ezeket a lapokat. Nem is értem, mitől repedt meg már lerakáskor...

Ha rálépsz, mind össze fog törni, vagy mi lesz?

2016. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Sikerült kifognod egy mekkmestert!
2016. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mint irja valaki hogy ,lehet a máz van megrepedve. Nem mindegy.
2016. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Valószínű csak a máz, de megkértem, hogy cseréljük ki.

Inkább veszek még egy doboz csempét - mert összesen 1 db maradt, és 2 lap van megrepedve.

INkább pár ezer ft pluszba, de ne legyen már repedt a zsír új padló.

Egyébként nem látta. Hiszek neki, mert a padlózathoz már este jutott el, éjjel 11ig burkolt, és a világítás sem a legtökéletesebb a fürdőben, meg tiszta csemparagasztó volt minden.

2016. dec. 26. 12:18
 10/15 zsoltiba válasza:
89%

A máz nem reped meg úgy, hogy a hordozó ép! Vagy ráléptek még a teljes kötés előtt, vagy nincs rendesen aládolgozva, vagy olyan beton határfelület van a csempe alatt, ami nincs összekötve Ilyen, amikor egy régi betonrészhez hozzábetonoznak egy új részt, ekkor a határfelület felett előbb-utóbb elreped a hőmozgás miatt.

A két csempe egyvonalban van elrepedve? Vagy tudsz ilyen határfelületről?

2016. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!