Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen márkájú kombi kazánt...

Milyen márkájú kombi kazánt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lecserélem a régi Fég kazán-bojler kombót egy konbi kazánra,érdekelne melyik gyártót preferáljam?
2017. jan. 24. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

mekkora a keret? elég drágák a kombi kondenzációs kazánok...

nekünk amúgy baxi van,panaszunk nincs

2017. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából 300000 körül nézegettem,de még mehetünk feljebb,viszont feleslegesen nem szeretnék 5-600 at költeni
2017. jan. 25. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos a szervizek száma, minősége és alkatrész-ellátottsága.

Ez egy 2012-es fórum hozzászólás olyantól aki Aristont szervizel és noha nem kondenzációs stb,de a márkákat érinti ami még most is igaz (ha van időd nézelődj a neten olyan vélemények között amiket szervizesek írnak, mert ők tudják a legjobban,hogy mik a "szemetek" és mik a jók): A Baxi kazán lényegében ugyan az mint a Westen csak drágább kiadásban egy gyárban is készül. Az immergas gázkazánok ha van akció akkor olcsó de ha nincs akkor azok is olyan 180.000 ezer forint körül vannak de nagyon jó gázkazán az is. a Bosch kazánról nem tudok nyilatkozni mert nem vagyok szervizese, hát a Saunier Duval annak meg csak a neve nagy mert nagy a rekláma neki szerintem nem sokat érnek. Ugyan az mint egy Vaillant nagy a reklám sokkal drágább + az alkatrész is drágább aztán semmivel nem jobb sőt....

2017. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Immergas, Viesmann...és nem bitermikus hőcserélőset, mert állítólag Magyarországon ahhoz túl kemény a víz. Ha nagyon elvízkövesedik, akkor kuka, mert nem lehet rendesen kisavazni, kilyukad.
2017. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kimerítő válaszokat az utolsó nagyon fontos lehet mert veszprémi vagyok itt pedig különösen kemény a víz!
2017. jan. 27. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!