Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pest megyében lévő 95 m2...

Pest megyében lévő 95 m2 családi házamat érdemes felújítani? Az épület 70 éves.

Figyelt kérdés
Vályogtéglából épült,a modernizáláshoz szükség volna nyílászáró cserére,fűtés cserére, burkolat cserére, villamos hálózat cserére ill.bővítésre, teljes tető cserére,a család igényei szerint falbontásra ill. belső átépítésre. Nagy repedések vannak a házon kívül belül egyaránt(lehet statikailag nincs rendben). Összességében tehát falakig kellene visszabontani.

2017. márc. 3. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én lehet inkább alapig bontatnám....
2017. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérj bontási engedélyt.
2017. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Inkább építsek helyette egy újat?
2017. márc. 3. 09:03
 4/16 anonim ***** válasza:
első vagyok... az írod a család igényei szerint, ha esetleg van 3 gyerek vagy terveztek még,hogy 3 legyen és jogosultak vagytok a csok-ra akkor megfontolandó,hogy még az alapot is eltüntetitek és a nulláról kezditek a 10 milliós csok-al (ehhez a régi alap nem maradhat,mondjuk brutál alapja szerintem amúgy se nagyon van) 2 gyereknél 2,6 millió új háznál, 1 gyereknél 600000
2017. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2 gyerek van, nem tervezünk többet. Viszont a kérdést azért írtam ki mert az ingatlan a vályoghoz képest jó állapotban van,ha leszámítjuk a vizesedést.Nem tudom eldönteni hogy jönnék ki jobban anygilag...
2017. márc. 3. 09:21
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként beton alapja van...
2017. márc. 3. 09:22
 7/16 anonim ***** válasza:
oké értem.... akkor én legalább 2 szakít kihívnák,hogy nézzenek körül és mondják meg,hogy mi lehet a jó döntés. (mondjuk én még mindig alapig bontanám,mert nekem a tégla az tégla a vizes vályog meg vizes vályog hiába lehet utólag is víz szigetelni,meg még reped is)
2017. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen....! Köszönöm a választ.Várom még a további véleményeket.
2017. márc. 3. 09:57
 9/16 A kérdező kommentje:
13 éve lakom ebben az ingatlanban a családommal. Elképzelhető hogy emiatt van nekem és nagyfiamnak porallergiája és nekem már asztmám is?
2017. márc. 3. 10:02
 10/16 anonim válasza:
Mi vályog házban lakunk, és nagyon szeretjük. De ha téglafalakat akartok, akkor nincs kérdés, bontani kell. Ha hezitáltok, mert amúgy a vályog is jó lenne, ha nem vizesedne, akkor hívjatok oda szakembert, aki majd megmondja, mit érdemes vele kezdeni.
2017. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!