Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Átvertek a szaniterboltban?

Átvertek a szaniterboltban?

Figyelt kérdés

dömötör WC tartály akciósan kb. 4100Ft


vettem még egy schell sarokszelep csapot 1/2"-os

meg egy teflonszalagot.

[link]


ÁFA-s számlát nem kértem, tételesen nem tudom mi mennyi volt csak a wc tartály volt akciósan kb.4100Ft


majdnem 8000Ft-ot fizettem.


Átvertek?


Nem vagyok vízvezeték szerelő, fel sem tűnt, de ez a csap máshol 1000-1500Ft, így utólag megnézve.


Nem olyan nagy összeggel, de 2000Ft-tal szerintem több.

Rossz érzés. Átvertek?


Csak pénztárblokkot kaptam a végösszegről.



2017. márc. 6. 19:53
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Mondom, nincs tételesen rajta a szelep ára. Pont ez a gond, hogy 3 tétel került összesen kb. 8000Ft-ba, amiből az egyik tételt tudom, mert az kint van a weboldalon, hogy kb. 4000Ft. a sarokszelep és a teflonszalag együtt 4000Ft körül van, amiből a szalag pár száz forint. A sarokszelepet ami 1000Ft-os tétel, adta el kb 3500Ft-ért.
2017. márc. 8. 19:05
 22/30 anonim ***** válasza:

Én eladom neked 20.000-ért is, ha szeretnéd.



Nem tudom mi a probléma, miért nem vitted vissza?

Pár napig szerintem lehet, indoklás nélkül is, max megmondod, hogy méretproblémás.


(Nem kell az összeset visszaadni, amit vettél.)

2017. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Mert pár ezer forint nem ver a földhöz, maga a tisztességtelenség, az hogy van egy több városban elérhető, régóta működő cég, ahol ilyen mocskos szemétláda dolgozik. Pitiáner csaló.


Remélem beindul nemsokára az Isten botja hadművelet és kirúgják ezt az embert, SOHA nem talál munkát, életkörülményei ellehetetlenednek, lakás- és rezsiköltségeit fizetni a jövőben nem fogja tudni, marad neki az olcsó, szemét étel, mint a kenyér, a tészta, az alkohol és egyéb egészségtelen ételek, ami magával hozza számára a további hasi elhízást, a magas vérnyomást, cukorbetegséget, melynek szövődményei érelmeszesedést, később vakságot, végtag amputációt hoz majd magával. Gyermekei elfordulnak tőle, és jön a kilakoltatás, az utca. Jövő télen már a saját s.z.arában fetreng valamelyik aluljáróban. Úgy legyen! Ámen!

2017. márc. 9. 17:05
 24/30 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed vissza, akkor azzal támogatod ezt a "rendszert".

Én biztos visszavinném.

2017. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Beszereltem, szüksége volt rá, csak nem 3 és félszeres áron.


Tény, hogy tanulópénz volt. Legyen következménye a cégen belül. Ennyit kívánok. A pénzt tartsa meg az illető, mert ha kirúgják, ennek a sokszorosára lesz szüksége a szükös esztendőkben.

2017. márc. 9. 17:38
 26/30 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt... :-D :-D :-D :-D
2017. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Legyen következménye a cégen belül."


Ha mások is így ráhagyják vagy nem veszik észre, akkor semmi következménye nem lesz éveken keresztül.


Legalább egy mailt küldjél, hátha tudnak rá magyarázatot adni vagy megoldást...

(remélhetően más alkalmazott kezeli a webes megkereséseket.)

2017. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem válaszolnak, gondolom nem véletlenül.
2017. márc. 10. 23:22
 29/30 anonim válasza:
Nem vertek át, csak ostoba vagy.
2018. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szerintetek hülye a kérdező vagy hazudik?
2018. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!