Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Burkolók segítségét szeretném...

Triack kérdése:

Burkolók segítségét szeretném kérni. Járólapozni szeretnék egy helyiséget ahol előzőleg parketta volt. Az aljzatbetonon lévő bonobittal mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elég nehezen jön fel. Mennyire kell ezt pontosan felszedni? Van rá valami jó módszer? Van aki azt mondta elég csak a laza részeket felszedni és mehet rá a tapadóhíd, más meg azt mondja hogy teljesen fel kell szedni. Mi az igazság, hogy tartós legyen a burkolás? Kérem, hogy csak hozzáértők válaszoljanak.

2017. ápr. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzáértőnek nem vagyok hozzáértő, de ugyanez volt a problémám; az első verzió szerint csináltam, amit fel tudtam szedni spaklival azt felszedtem, ami nem jött fel könnyen az ottmarad. Nem tapasztaltam problémát, de meg is lepődnék ha lenne; a csemperagasztó réteg nyilván többszöröse mint ami ottmaradt...
2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pvc volt leragasztva de minden ragasztót nem tudtam felszedni csak ami jött. Jó része ott maradt. Ment rá simán a csemperagasztó és semmi gond. Mitől lenne hisz a csemperagasztó megkötés urán egy masszív anyag. Tapad azóta is rendesen
2017. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Milyen vastag csemperagasztót használtatok? Nekem túl sok helyem nincs. Kb 3mm aljzatkiegyenlítőt gondoltam és erre padlólapoznék. Tapadóhidat sem használtatok?
2017. ápr. 2. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapadóhidat nem használtam . Már írtam hogy csak ragasztót.
2017. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!


Lehetőség szerint minden tapadást gátló anyagtól meg kell tisztítani az aljzatot. Ezek után mindenképpen javaslom tapadóhíd használatát, majd kiegyenlítés és utána a járólap amelyhez 10 mm-es fogazott glettvassal húzott ragasztóágy elegendő.


Üdvözlettel: Dr. Burkolat

2017. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem kiscsákányal felkalapálni.kb 1 cm-es kis gödröket csinálam benne. Dr burkolattól kérdezném hogy ez már elég?
2017. ápr. 4. 06:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint elegendő, bár így látatlanban elég nehéz ezt megítélni. Üdvözlettel: Dr. Burkolat
2017. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!