Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobába ilyen ajtó?

Fürdőszobába ilyen ajtó?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 13. 07:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
füstüveges
2017. ápr. 13. 07:59
 2/15 anonim ***** válasza:

annyiból nem szerencsés, hogy a harmonika ajtó se nem zárható kulcsra (te talán most nem igényled, de később lehet, hogy ez megváltozik, vagy vendéged, lakótársad lesz aki igényelné)


és másrészt nem is olyan jó hangszigetelő, mint egy normál ajtó. Ez különösen zavaró lesz, ha a fürdőszobában van a wc is.

2017. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajna nincs hely rendes ajtóra, túl szűk az előszoba, a wc külön van, azon van ajtó. De szerinted egy ilyen füstüveges jó lehet? Fémhatású fogantyú rugós zárral van ez. Amúgy a füstüvegen be lehet látni?
2017. ápr. 13. 08:07
 4/15 anonim ***** válasza:

nem tudom. Van amin be, van amin nem. Érdemes lenne barkácsáruházban személyesen megvenni, nem neten. Ott látod, mit veszel.


És a másik, hogy ha nincs anyagi akadálya, érdemesebb lenne fa ajtót venni/csináltatni


Fazonra amúgy jól néz ki

2017. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, de ha rendes ajtóra nincs hely.akkor csak ezt lehet.én akkor sima harmonika ajtót vennek feheret, nem üvegeset.
2017. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Láttuk már barkácsáruházban ezt. Csak olyan szín nem volt, ami kellene belőle. Az csak az online shopban elérhető.Most is műanyag van, csak az már 30 éves. A marley német cég, minden harmónikaajtóra 10 év garit adnak. Csak a füstüveg kérdés számomra. De gondolom az nem látszik át, nem tudom.
2017. ápr. 13. 08:21
 7/15 A kérdező kommentje:
A fehér könnyen sárgul.
2017. ápr. 13. 08:22
 8/15 anonim ***** válasza:

ha ez olyan jellegű műanyag füstüveg, amit általában alkalmaznak, akkor csak messziről nézve nem látszik át, egészen közelről teljesen átlátszó.


Hívd fel a webáruházat, vagy még inkább írj nekik emailt, mert szó elszáll, írás megmarad, és a levelezésre hivatkozva visszavetetheted, ha mégsem olyan.


Mondd el nekik, hova kéne, érdeklődj, milyen az üveg, és csak ennek tudatában rendeld meg. Amúgy 8-14 napig kötelesek visszavenni, ha nincs szétcincálva a csomagolás.

2017. ápr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor nem rendelem meg
2017. ápr. 13. 08:31
 10/15 anonim ***** válasza:
A normál füstüvegen át lehet látni, főleg ha kinn sötétebb van és a fürdőben ég a lámpa. Katedrál üveg kell, az nem átlátszó. Vagy vegyél tömöret.
2017. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!