Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes minőségi (pl alföldi)...

Érdemes minőségi (pl alföldi) wc kagylót venni vagy jó az is, ami noname és féláron van?

Figyelt kérdés

#az útdíjjal #mindenki jól jár
2017. ápr. 14. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha olcsót akarsz vedd az olcsót, az sem törik szét alattad, hibaüzenetet sem küld.
2017. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Azért egész más érzés egy aranyozott kaggylóba űríteni, mint egy másodosztályú darabba, vagy esetleg egy latrinán.
2017. ápr. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes,vagy attól még jobbat. Jó pár olcsó csésze hajlamos a repedésre,valamint a tervezése sem túl jó pl túl kicsi az alján lévő kimeneti lyuk,és alig tud elmenni a wc papír,meg a sz&r.
2017. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt figyeld, hogy egy színű legyen a többi fajansszal... Minden gyártó más fehéret gyárt. Apró az eltérés, de amikor egymás mellett látod nagyon zavaró, hogy a Wc hófehér a mosdó sárgásabb, a kád meg szürkés fehér. Persze külön - külön mind fehernek tűnik...
2017. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Inkább le se menjen a csomag, minthogy később/lejjebb okozzon dugulást.


Nem szeretem az aranyat, minden sznob és luxus dolgot kerülök.

Egyeseknek (pl nekem) nem számítanak a külsőségek, divat; csupán a praktikum, kényelem.

2017. ápr. 18. 22:47
 6/10 Juliusz48 ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz el milyen a csatlakozása a csatornához, mert az alsó kifolyós is lehet első vagy hátsó, és akkor még létezik a hátul kifolyós. A másik dolog, hogy lapos vagy mély öblítésű legyen. Mert aki szereti, hogy a pottyanás után felcsap a víz esetleg a fenekéig és nem is kíváncsi a széklet színére állagára mert egyébként is aranyere van,vagy mindig hasmenése, annak jó a mély öblítésű, és kevesebb szag jut ki belőle a légtérbe. A többieknek a laposat ajánlom. A szín és gyártó, csak ez után érdekes.
2017. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi !

De ezek már ki vannak gondolva.

Lapos öblítés és alsó kifolyású, mivel a cső is fel lesz bontva mindegy, hogy milyen hátul van a kifolyó, hozzá lehet igazítani.

Csupán a minőségre (ár-érték arányra) vagyok kíváncsi.

2017. ápr. 19. 09:50
 8/10 anonim válasza:
Igen, érdemes Alföldi wc kagylót venni. Erre pontosan passzolni fog a wc tető, nem úgy mint társaira. Magyarországon csak egy méretű wc tető létezik, de az import wc csészék ahány gyártó, annyi féle méretű.
2017. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lapar válasza:

Szerintem is célszerűbb az Alföldit megvenni. Ha egyszer véletlenül törik, vagymás okból cserés, akkor kapsz ugyanolyat, mire a másik márkátmár nem is forgalmazzák, és esetleg nem egyezik a bekötési pontok mérete.

Állítólag a zománc minőség is más lehet, könnyebben mattul az olcsó gagyi. A z előzőek pedig más esetleg szuper márkára is érvényesek lehetnek. Rokonék most vettek házat, valami csoda olasz van benne, elég babrás cserélni, a tartályhoz pl. nincs alkatrész, tök új kell helyette.

2017. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vicces, én azt hittem az Alföldi a noname. Persze értem én, hogy van neve, de én olcsó megbízható márkának gondolom, nem minőséginek. Rengeteg nagyon drága márka volt a boltban, klotyóért túlzásnak érzem. Alföldit vettünk, működik.
2017. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!