Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Észak-Alföldi nagyváros...

Melyik Észak-Alföldi nagyvárost ajánlanátok költözés szempontjából?

Figyelt kérdés

Beregszászból szeretnénk költözni elköltözni elsődlegesen vagy Nyíregyházára vagy Debrecenbe. Házaspár és 1 kisbaba meg egy kamaszlány. A határ közelsége miatt főleg ez a két város érdekelne, ezen belül a városrészek is. Nyíregyháza esetében Sóstóhegy, Sóstófürdő vagy a Korányi-kertváros jönne szóba, Debrecenben a Fészek lakópark, Pallag, Komlóssy út vagy a Liget (ez esetben sorház, mert nagyon drága).

Fő szempontok a jó biztonság, szép környezet, jó elhelyezkedés, normális, nem rosszarcú emberek a környéken. Az infrastruktúra közepesen fontos (mindkét város előrelépés lenne). Autónk van, tömegközlekedés ezért nem lényeges. Munkalehetőség nem annyira fontos (orvos vagyok, mindkét városban találok állást).

Melyik környéket ajánlanátok a felsorolt 7 közül? Vagy más tuti tipp?



2014. dec. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
El vagy tévedve, Szabolcs és Hajdú megye: rossz arcú emberekből bőven van. Sőt, sok helyen ők vannak többségben.
2014. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy bőven van, ezért is írtam, hogy melyik az a környék ahol kevesebb.
2014. dec. 29. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyíregyi vagyok (nyírszőlős). Én tudnám neked Sóstóhegyet/fürdőt ajánlani bár a Sóstófürdő környéke nem egy olcsó hely de ha megvan rá a keret akkor ajánlom mert nagyon szép hely a tömegközlekedés is jó ( bár ez nem lényeg nektek). A turizmus nyáron ott megnövekszik ugye a strand, tó, falumúzeum, kalandpark illetve az állatkert miatt. Nyáron nagyon szeretünk a tónál sétálgatni a fák árnyékába. Szóval én ezt ajánlom.
2014. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha orvosként akarsz dolgozni és fejlődni, akkor mindenképp Debrecen!

Debrecenben a felsoroltak is jó helyek, (a Liget-lakópark iszonyú drága, viszont nagyon elegáns. Nézz utána a Huszti lakóparknak is, az nem annyira drága, de van benne fényűzés...) A Nagyerdőn ill. annak környékén olyan palotát, villát, lakást vehetsz amilyet akarsz - igen biztonságos) A Petőfi tér környékét, a Sámsoni utat (és környékét)nagy ívben kerüld! (a Füredi lakóparkkal vigyázz, vannak ott jogi bukfencek - ne mássz bele!)

Pallag, Józsa, Ondód stb. is szóba jöhet...

2014. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a Husztikert honlapja:

[link]

2014. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen vs. Nyíregy ---> Debrecen. Az ország második legnagyobb városa! Ezzel szemben Nyíregy egy pusztulat... (szabolcsi vagyok egyébként és szeirntem Nyíregy rémes, nincs ott semmi. Ha valami kell úgy is Debrecenbe kéne menni, akkor meg már jobb, ha eleve ott laksz.)
2014. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!